Kraków: Wyskoczyła z płonącego busa na A4! Zginęła uderzając głową o asfalt [ZDJĘCIA]

2020-09-14 17:32 Amadeusz Calik

Znamy więcej szczegółów tragicznego wypadku, do jakiego doszło w minioną niedzielę na autostradzie A4 w rejonie węzła Skawina. Z płonącego samochodu dostawczego wyskoczyły dwie osoby, by ratować swoje życie. Jedna z nich - kobieta - miała straszliwego pecha i uderzyła głową o asfalt. Pomimo długotrwałej reanimacji nie udało jej się uratować.

Do tragicznego wypadku na autostradzie A4 w Krakowie doszło w niedzielę około godziny 15. Fordem transitem, który przewoził skrajnie łatwopalne substancje, jechały dwie osoby - kobieta i mężczyzna. W pewnym momencie w samochodzie doszło do pożaru, który zaczął obejmować całą szoferkę. Dwie osoby jadące dostawczakiem podjęły dramatyczną decyzję o wyskoczeniu z pojazdu, by ratować swoje życie.

Na miejsce natychmiast wezwano służby, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na autostradzie. Jak się okazało - mężczyzna miał sporo szczęścia i doznał jedynie niegroźnych poparzeń. Z kolei kobieta uderzyła głową o asfalt i straciła przytomność. Medycy stoczyli długą walkę o jej życie, ale obrażenia okazały się zbyt poważne i pomimo usilnych starań, pasażerka samochodu zmarła.

Samochód, z którego wyskoczyło dwoje 56-latków, przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów i rozbił się o bariery. Strażacy, którzy błyskawicznie dotarli na miejsce zdarzenia, ugasili ogień i zapobiegli eksplozji łatwopalnych materiałów. Dokładne przyczyny i okoliczności tego fatalnego wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Super Raport 14.09 (Goście: Kamil Bortniczuk - Porozumienie, Michał Kamiński - Wicemarszałek Senatu oraz Michał Kobosko - Polska 2050)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.