Kraków. Zaginął 9-letni chłopiec. Policja zakończyła poszukiwania

2021-09-16 20:17
Kraków: Policja odnalazła 9-letniego chłopca
Autor: pixabay.com/Policja Kraków: Policja odnalazła 9-letniego chłopca

Kraków. Policjanci przez kilka godzin szukali 9-letniego chłopca, który zaginął na ul. Dobrego Pasterza. Mundurowi przeszukiwali teren należący do komisariatu III. W działaniach biorą udział m.in. mundurowi z prewencji. Chłopiec zaginął w czwartek wieczorem (16 września). Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie.

Aktualizacja, godz. 20.10

Koniec poszukiwań 9-letniego chłopca. Dziecko zostało odnalezione. Na szczęście jest całe i zdrowe. Chłopiec został przekazany pod opiekę rodziców.

Wcześniej pisaliśmy:

Kraków. Policja szuka 9-letniego Tarasa. Chłopiec zaginął 16 września po południu w rejonie ulicy Dobrego Pasterza. To właśnie tam był widziany po raz ostatni w rejonie apteki. Jak informuje RMF FM, dziecko było ubrane w zielony mundurek w logo szkoły Zakonu Pijarów. Miał czarne dżinsowe spodnie, czerwono-granatowe buty oraz biało-czarną czapkę z daszkiem. W rozmowie z nami Paweł Kobiałka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie potwierdza, że poszukiwania są prowadzone. - Akcja poszukiwawcza obejmuje teren należący do komisariatu nr III. Do działań zostali zadysponowani m.in. policjanci z oddziału prewencji - mówi policjant. Jeśli ktoś widział chłopca, powinien skontaktować się z policją z pomocą numerów 112, 997 lub 47 83 54 444. Więcej informacji wkrótce.

Granat w kamienicy w Bydgoszczy. Ewakuowano mieszkańców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE