Maciej Kot nie jest już kawalerem. Poślubił zjawiskową Agnieszkę Lewkowicz! [ZDJĘCIA]

2019-05-22 16:05

Kolejny znany polski skoczek narciarski zmienił stan cywilny. Maciej Kot od soboty nie jest już kawalerem. W krakowskim kościele Na Skałce poślubił swoją życiową partnerkę, Agnieszkę Lewkowicz. Na ceremonii nie zabrakło innych polskich skoczków. 

Ślub Macieja Kota i Agnieszki Lewkowicz był tajemnicą aż do momentu samej ceremonii w kościele. Wybranka skoczka narciarskiego ma wiele wspólnego ze sportem - już od pierwszej klasy gimnazjum odnosiła sukcesy, a przez 10 lat trenowała lekkoatletykę. Od momentu nieszczęśliwej kontuzji zajmuje się trenowaniem innych osób, jest bowiem trenerką personalną i instruktorem fitness. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: Tak wyglądał ślub Macieja Kota i Agnieszki Lewkowicz!

Para nowożeńców studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Maciej Kot to kolejny w ostatnim czasie skoczek narciarski, który zmienił swój stan cywilny. Kilkanaście dni temu wybrankę swojego serca, Martę Majcher poślubił Dawid Kubacki. 29-letni skoczek narciarski wziął ślub 1 maja w Bachledówce na Podhalu. Poślubił Martę Majcher, z którą zaręczył się w czasie wakacji w Egipcie w 2018 roku. Po ślubie pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Możecie zobaczyć je tutaj.

Zobacz koniecznie:

>>> Załamanie pogody dopiero nadchodzi, czerwony alert IMGW!

>>> Kopali pijanego, mężczyzna zmarł. "Teraz już ku*wa zgonujesz" [SZOKUJĄCE WIDEO]

>>> Miały być pięcioraczki. Malwina była zaskoczeniem [AUDIO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE