Koszmarny wypadek uczniów na lokalnej drodze. Dwóch 18-latków NIE ŻYJE!

2019-10-02 16:54

Tragedia na ul. Sikorskiego na północnej obwodnicy Gorlic w Małopolsce. Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Alfa Romeo. W wypadku zginęło dwóch uczniów pobliskiej szkoły średniej.

Do zdarzenia doszło o godzinie 10:40 w Gorlicach. Według wstępnych ustaleń policjantów samochód osobowy jechał od strony Stróżówki w kierunku centrum miasta, z kolei ciężarówka poruszała się w przeciwnym kierunku. 

W pewnym momencie, najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na przeciwległy pas ruch, gdzie zderzył się czołowo z ciężarówką.

Na miejsce natychmiast wysłano kilka karetek pogotowia, straż pożarną i policję. Niestety, młody kierowca Alfy Romeo zginął na miejscu, a jego współpasażer zmarł pomimo wysiłków ratowników i lekarzy w gorlickim szpitalu. Pozostałym trzem mężczyznom, którzy jechali samochodem osobowym nie stało się nic poważnego. Obrażeń nie odnieśli również kierowca i pasażer samochodu dostawczego - poinformował asp. szt. Grzegorz Szczepanek z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Na miejscu wciąż pracuje policja i prokurator, a droga jest całkowicie zablokowana.

Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości portali Gorlice112.pl oraz halogorlice.info.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE