Matura 2022: fizyka rozszerzona. Maturzyści są w szoku! "Ja pier***, co to było?"

2022-05-19 11:47
Matury 2
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS/ZDJĘCIE POGLĄDOWE Matura 2022: fizyka rozszerzona. Maturzyści są w szoku! "Ja pier***, co to było?"

Matura 2022: fizyka rozszerzona. W czwartek (19.05.2022) chętni maturzyści mierzyli się m.in. z fizyką na poziomie rozszerzonym. Egzamin maturalny z fizyki wystartował o 9:00 i niektórzy maturzyści już wyszli z sali. Pierwsze komentarze są... wyjątkowo skrajne. Niektórzy są wręcz załamani poziomem zadań, a jeszcze inni twierdzą, że było bardzo łatwo.

Matura 2022: fizyka rozszerzona. Ten przedmiot ścisły od dawien dawna wzbudza respekt u uczniów. Nic więc dziwnego, że w czwartek (19.05.2022) wielu z niepokojem oczekiwało matury z fizyki. Wystartowała o godzinie 9:00. Na rozwiązanie zadań maturzyści mają 180 minut (3 godziny). Część z nich opuszcza sale zdecydowanie wcześniej. Na naszym portalu sprawdzamy, jakie emocje towarzyszą zdającym. Ci, którzy zdecydowali się w tym roku na fizykę już komentują egzamin w mediach społecznościowych. Jak można było się spodziewać, niektóre wpisy są bardzo emocjonalne. Zobaczcie jakie arkusze były na tegorocznej maturze! Pod galerią znajdziecie dalszy ciąg materiału.

Czytaj też: Matura 2022: geografia rozszerzona. Maturzyści załamani! "Erozja gleb, przemysł i ch** wie co"

Matura 2022: fizyka rozszerzona. Maturzyści są w szoku! "Ja pier***, co to było?" [Komentarze]

- Ale mnie ta fizyka pokonała ja pier*** co to było - pisze na Twitterze Kiki. - Fizyka rozje**** taka prosta, że po godzinie wyszłam - twierdzi z kolei korneliad-_-b. Tego typu wpisów jest mnóstwo, maturalna fizyka tradycyjnie podzieliła zdających. Wygląda na to, że wyniki będą bardzo różne. Przypominamy, że na portalu se.pl będziemy publikować arkusze z rozszerzonej fizyki. Trzeba na nie poczekać przynajmniej do godziny 14:00. 

Ja już po. Zrobiłem tylko 1 i w zamkniętych postrzelałem - pisze pan Patryk. - Ku*** Tylko spojrzałem na ten arkusz i się uśmiechem. Z 5 minut tam siedziałem. C*** mi w dupe za to że się na to zdecydowałem. Mogłem pospać dłużej chociaż - to z kolei emocjonalny wpis użytkownika Twittera o nicku Guoba.

Wszystkim maturzystom niezmiennie życzymy powodzenia. Na portalu Super Express Kraków na bieżąco śledzimy najważniejsze informacje dotyczące egzaminu. W piątek zajmiemy się m.in. maturą z informatyki, a jeszcze 19 maja po południu chętni zmierzą się z historią sztuki.

Sonda
Masz już wakacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE