Matura 2022. Geografia rozszerzona. Maturzyści komentują! "Geografia to taki cichy zabójca"

2022-05-18 13:10
Matury 2
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022. Geografia rozszerzona. "Jakie to banalne było" Pierwsze komentarze po maturze z geografii

Matura 2022 z geografii rozszerzonej. W środę, 18 maja o godzinie 9:00 tegoroczni maturzyści przystąpili do kolejnego egzaminu nieobowiązkowego, czyli geografii na poziomie rozszerzonym. Około godziny 10:00 pierwsi uczniowie zaczęli opuszczać sale egzaminacyjne. Jakie są pierwsze komentarze i wrażenia po maturze z geografii rozszerzonej? Sprawdźcie na SE.pl!

Matura 2022 budzi wiele emocji wśród uczniów, którzy aktywnie komentują w sieci przebieg egzaminu dojrzałości. W środę (18 maja) uczniowie zmagali się z egzaminem z geografii na poziomie rozszerzonym. CKE poinformowała, że ponad 68 500 abiturientów powinno przystąpić do dzisiejszego egzaminu.Już przed jego rozpoczęciem wielu piszących było mocno zestresowanych. Jakie są wrażenia maturzystów po maturze z geografii? Krótko przed godz. 10:00 pojawiły się pierwsze komentarze osób, które opuściły sale egzaminacyjne:

Kolejne komentarze po maturze 2022 z geografii na poziomie rozszerzonym zbieraliśmy dla Was na bieżąco. Śledźcie też naszą relację na żywo na SE.pl.

Matura dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE