Matura poprawkowa 2021

i

Autor: Wokandapix / Pixabay Gdzie i o której godzinie matura poprawkowa 2021? CKE wyjaśnia

Matura poprawkowa 2021. O której godzinie i gdzie poprawa matury z matematyki, polskiego i angielskiego?

2021-08-23 15:09

Kiedy i o której godzinie matura poprawkowa 2021? Gdzie odbędzie się poprawa matury z matematyki, polskiego i angielskiego? - takie pytania najczęściej zadają sobie osoby, które zgłosiły chęć podejścia do matury poprawkowej 2021. CKE opublikowało harmonogram matury poprawkowej 2021, w którym poinformowano o terminie oraz miejscu przeprowadzenia egzaminu. Poznajcie szczegóły!

Matura poprawkowa 2021: o której i gdzie?

Jak wynika z harmonogramu CKE, matura poprawkowa 2021 odbędzie się we wtorek, 24 sierpnia (w tym toku odbywa się tylko poprawka z części pisemnej). Wszystkie egzaminy poprawkowe odbędą się tego samego dnia i rozpoczną o tej samej godzinie - 9.00. Informacje o miejscu egzaminu poprawkowego zostanie umieszczona na stronie internetowej właściwej okręgowej komisji egzaminacyjnej w terminie do 10 sierpnia 2021 roku - informowało CKE w swoim harmonogramie matury poprawkowej 2021. Z ogłoszeń zamieszczonych przez OKE wynika, że co do zasady, matura poprawkowa odbędzie się w szkołach macierzystych. Wyjątkiem są zdający, którzy uzyskali zgodę na przystąpienie do egzaminu w innym miejscu. Wyniki matury poprawkowej 2021 zostaną ogłoszone 10 września.

Przeczytaj także: Matura poprawkowa 2021. Matematykę poprawia najwięcej osób. Tutaj znajdziesz ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI

Matura poprawkowa 2021: odpowiedzi i arkusze CKE

Arkusz CKE oraz odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 opublikujemy na naszej stronie po zakończeniu egzaminu. Zadania z arkuszy CKE z matury poprawkowej 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego rozwiążą nasi eksperci - będą to więc sugerowane odpowiedzi, a nie oficjalne rozwiązania do CKE. Odpowiedzi z poprawki matury z matematyki, polskiego i angielskiego dodamy w tym artykule w galerii poniżej, gdy tylko CKE udostępni arkusze.

Czytaj także: Matura poprawkowa 2021. Kiedy CKE opublikuje wyniki i odpowiedzi?

Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki, polskiego i angielskiego

W związku z maturą poprawkową 2021, po raz kolejny przypominamy, żeby nie dać się nabrać na informacje o przeciekach. Maturzyści, którzy stresują się egzaminem, czasami mogą zachowywać się nierozważnie, na co czyhają oszuści. Oferują oni arkusz CKE, które rzekomo wyciekły przed maturą poprawkową 2021, w zamian za sowitą zapłatę. Tymczasem jest to zwykłe oszustwo - po otrzymaniu pieniędzy, złodzieje rozpływają się w powietrzu. Czytaj więcej w materiale: Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki i polskiego. Wyciekły arkusze CKE?!

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?
Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki