Matura poprawkowa 2021

i

Autor: Charles Deluvio / Unsplash Matura poprawkowa 2021: przecieków z matematyki uczniowie szukają na Twitterze i w innych mediach społecznościowych

Matura poprawkowa. Przecieki z matematyki poszukiwane na Twitterze. "Podlasie, liczymy na was"

2021-08-23 17:06

Matura poprawkowa 2021 już 24 sierpnia. Najwięcej osób poprawia maturę z matematyki, która od lat jest postrachem uczniów. Nic dziwnego, że zestresowani maturzyści pytają na Twitterze o przecieki z matematyki przed maturą poprawkową. W swoich wpisach wywołują Podlasie, nawiązując tym samym do słynnych już przecieków, do których miało dochodzić przed maturą 2021 i 2020 właśnie na Podlasiu.

Matura poprawkowa 2021: przecieki z Podlasia na Twitterze?!

- Podlasie, liczymy na was! - tak maturzyści piszący maturę poprawkową 2021 z matematyki, polskiego, angielskiego lub innych języków obcych żartują na Twitterze z przecieków przed maturą. Licząc głównie na przecieki z matury poprawkowej 2021 z matematyki, nawiązują w ten sposób do informacji o przeciekach przed maturą w terminie głównym. Przypomnijmy, że zarówno w 2020, jak i 2021 roku, głośno było o sprawie wycieku arkuszy CKE, do którego miało dojść właśnie na Podlasiu. Czy do podobnych przecieków dojdzie przed maturą poprawkową 2021? Wielu maturzystów poprawiających maturę z pewnością na to liczy, dlatego na dzień przed egzaminem przegląda Twittera w poszukiwaniu informacji o wycieku arkuszy CKE lub odpowiedzi z matury poprawkowej 2021. Zobaczcie, jakie wpisy pojawiają się na Twitterze o przeciekach z matematyki przed maturą poprawkową 2021.

Przeczytaj koniecznie: Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki i polskiego. Wyciekły arkusze CKE?!

Matura poprawkowa 2021: odpowiedzi

Poza kończeniu matury poprawkowej, CKE udostępni arkusze egzaminacyjne z matematyki, języka polskiego i angielskiego, które opublikujemy na naszej stronie. Maturę poprawkową rozwiążą następnie nasi eksperci i podadzą sugerowane poprawne odpowiedzi do zadań z arkusza. Odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 opublikujemy w naszej galerii, gdy tylko otrzymamy arkusze od CKE.

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?