Matura próbna 2021: J. angielski. Pierwsze komentarze! "Będę w ch** zawiedziona"

2021-03-05 10:01 bm
Matura próbna 2021: J. angielski. Pierwsze komentarze! Podejrzanie proste
Autor: arc Matura próbna 2021: J. angielski. Pierwsze komentarze! "Podejrzanie proste"

Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy. W sieci pojawiły się pierwsze komentarze dotyczące egzaminu z j. angielskiego. Jak wyglądał? Czy egzamin był łatwy? Media społecznościowe zalała fala komentarzy po egzaminie z j. angielskiego. Język angielski rozpoczął się w piątek, 5 marca 2021 roku, o godz. 9:00. Jak ci poszło? Jakie są pierwsze komentarze? Sprawdź! Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy.

Matura próbna 2021: J. angielski. W piątek 5 marca, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczęli egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym, który odbywa się w szkołach w ramach matury próbnej 2021 z CKE. Organizuje ją Centralna Komisja Egzaminacyjna, we współpracy ze szkołami. Czy egzamin był trudny? Opinie są podzielone. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze komentarze dotyczące próbnej matury 2021 CKE z j. angielskiego.

Zobacz: Matura próbna 2021: Język angielski podstawowy. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA]

A co z arkuszami z matury próbnej z j, angielskiego? Już je mamy! Poniżej znajdziecie zdjęcia: matura próbna 2021, j. angielski, arkusze CKE 2021.

Matura próbna 2021: J. angielski. Pierwsze komentarze!

Media społecznościowe, zwłaszcza Twittera i Facebooka, zalała fala kolejnych komentarzy od osób, które pisały tegoroczną maturę próbną z języka angielskiego. Zdecydowana większość maturzystów zaznacza, że egzamin z j. angielskiego był łatwy.

Agata- Egzamin szóstoklasisty był trudniejszy od tej maturki

Atmnleavx- Pisanie tej podstawy jest totalnie bezsensu, zwłaszcza tak prostej

Ada- Jakie to proste

Zombie- To było podejrzenie proste

Don't know- Przecież to słuchanie jest jak dla podstawówki

Auxilium - Jeśli nie będę miał 100% to będę w ch** zawiedziona"

Czytaj też: Matura próbna 2021: J. angielski. Pierwsze komentarze! "Podejrzanie proste"

Matura próbna 2021. Czytaj więcej:

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE