Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy. Wyczuwalne NAPIĘCIE wśród maturzystów. "Módlcie się"

2021-03-05 7:58 bm
Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy. Wyczuwalne NAPIĘCIE maturzystów. Jestem przerażona
Autor: Nguyen Dang Hoang Nhu / Unsplash Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy. Wyczuwalne NAPIĘCIE maturzystów. "Jestem przerażona"

Matura próbna 2021: Język angielski podstawowy. Już w piątek (5 marca) o godz. 9:00 rozpocznie się egzamin z j. angielskiego na poziomie podstawowym. Na naszych stronach znajdziecie arkusze CKE i odpowiedzi. Maturzyści są bardzo zestresowani dzisiejszym egzaminem. W mediach społecznościowych pojawiło się sporo komentarzy przed maturą próbną 2021 z języka angielskiego.

Matura próbna 2021: Język angielski podstawowy. W czwartek, 4 marca, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczną próbny egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym, który odbywa się w większości szkół w Polsce. Za jego organizację odpowiedzialna jest Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) we współpracy ze szkołami. Na łamach "Super Expressu" prowadzimy relację z matur próbnych 2021. Możecie tam przeczytać najświeższe informacje zbierane przez naszych dziennikarzy.

Czytaj też: Matura próbna 2021: Język angielski podstawowy. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA]

Matura próbna 2021: J. angielski podstawowy. Wyczuwalne NAPIĘCIE wśród maturzystów

Komentarzami przed maturą próbną 2021 z j. angielskiego podzielili się uczniowie. Wielu z nich jest zestresowanych egzaminem CKE z j. angielskiego. - Jestem przerażona dzisiejszą maturą. Jak mi ona źle pójdzie to się zapłacze - pisze użytkowniczka vivi.

- Módlcie się za mnie, bo ta matura to będzie mój koniec - dodaje Martyna.

Na szczęście nie wszyscy są przerażeni maturą próbną 2021 z j. angielskiego.

- Dzisiaj ostatnia, najprzyjemniejsza matura próbna z angielskiego. Nie boje się, ale muszę przestać ją brać za taki pewnik bo popłynę - przyznaje Klaudia.

Matura próbna 2021. Czytaj więcej:

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE