Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022

Odpowiedzi z matematyki

Matura próbna CKE: matematyka, odpowiedzi. Ile w zadaniu z kąpieliskiem? Sprawdź odpowiedzi CKE z matury próbnej z matematyki

2022-12-15 10:05

Matura próbna CKE. Matematyka to egzamin, który co roku sprawia uczniom najwięcej problemów. Po zakończonej maturze próbnej maturzyści analizują opublikowany arkusz CKE i szukają poprawnych odpowiedzi z matematyki. Zebraliśmy dla Was odpowiedzi z matury próbnej 2023 z matematyki. Zobaczcie oficjalny klucz odpowiedzi od CKE.

Matura próbna 2023 z matematyki - zobacz odpowiedzi CKE w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Matura próbna CKE: matematyka odpowiedzi

Aktualizacja: W czwartek, 15 grudnia 2022, na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opublikowane zostaną odpowiedzi z matury próbnej 2023 z matematyki. Odpowiedzi CKE zostaną udostępnione od godz. 10. Umieścimy je w galerii w tym artykule.

Wcześniej pisaliśmy:

CKE opublikowała już arkusz matury próbnej 2023 z matematyki. Uczniowie szukają w internecie odpowiedzi do zadań z matematyki, które znalazły się na próbnej maturze przygotowanej przez CKE. W oczekiwaniu na oficjalny klucz odpowiedzi, który zostanie opublikowany na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w czwartek, 15 grudnia 2022, o godz. 10, maturzyści wymieniają się swoimi odpowiedziami, które zaznaczali w arkuszu. - Objętość ostrosłupa 243 - podają niektórzy zdający. - 2/9 w zadaniu z prawdopodobieństwem - dzielą się rozwiązaniami internauci. A ile powinno wyjść w zadaniu z kąpieliskiem? Poniżej zamieszczamy wybrane odpowiedzi z matury próbnej z matematyki, którymi maturzyści dzielą się w mediach społecznościowych.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki