matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Horror uczniów

Matura próbna z Operonem. Matematyka znowu koszmarem maturzystów. "Miałam atak paniki". Co z odpowiedziami?

2022-11-23 11:10

Matura próbna z Operonem z matematyki odbyła się 23 listopada 2022. Jak zwykle przed egzaminem z matematyki, uczniów zżerały nerwy. Niestety, po otworzeniu arkusza, spełniły się najczarniejsze koszmary wielu maturzystów. Niektórzy z nich wprost przyznają, że poszło im bardzo źle. - To była tragedia, nawet 20% nie będzie, bo miałam atak paniki - opisuje jedna z maturzystek. Zobaczcie więcej komentarzy o maturze próbnej 2023 z Operonem. Gdzie można znaleźć arkusze i odpowiedzi z matematyki?

Matura próbna z Operonem: komentarze po matematyce

Horror maturzystów powrócił. W środę, 23 listopada 2022, zmierzyli się z maturą próbną 2023 z matematyki, przygotowaną przed wydawnictwo Operon. Arkusz z zadaniami, wzorowany na arkuszu CKE z matury w formule 2023, przeraził wielu uczniów. Ci, którzy już skończyli pisać maturę próbną z matematyki, w mediach społecznościowych dzielą się pierwszymi wrażeniami na temat zadań z matematyki. Niektórzy przyznają wprost, że był to dla nich istny koszmar. - To była tragedia, nawet 20% nie będzie, bo miałam atak paniki - opisuje jedna z maturzystek. - Ta matematyka mnie pokonała - przyznaje inny zdający. Więcej komentarzy z Twittera po maturze próbnej z Operonem z matematyki zamieszczamy w dalszej części artykułu poniżej.

Czytaj też: Matura próbna z Operonem. Arkusz i odpowiedzi z matematyki wyciekły na Twitterze. "Więcej nie mam, bo mnie w*****i z sali"

Matura próbna z Operonem: odpowiedzi i arkusze z matematyki

Uczniowie już szukają w internecie odpowiedzi z matury próbnej z matematyki, by dowiedzieć, jak im poszło. Czy arkusze i odpowiedzi (rozwiązania, klucze odpowiedzi) z matury próbnej 2023 z matematyki zostaną udostępnione na stronie internetowej wydawnictwa Operon? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla maturzystów, którzy szukają odpowiedzi z matury próbnej z Operonem. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo Operon.

Przypomnijmy, że we wrześniu maturzyści pisali maturę próbną 2023 z CKE. Arkusz oraz odpowiedzi z matematyki można znaleźć w galerii - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE