Miał wyciągnął kobietę ze sklepu, by wepchnąć ją pod tramwaj! Dantejskie sceny w Krakowie

i

Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Pijany mężczyzna z Krakowa próbował, według relacji strażników miejskich, wepchnąc ekspedientkę sklepu pod tramwaj

Szok w Krakowie

Miał wyciągnąć kobietę ze sklepu, by wepchnąć ją pod tramwaj! Dantejskie sceny w Krakowie

2022-08-21 14:43

Niesłychane rzeczy działy się pod sklepem przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Według relacji strażników miejskich mężczyzna, któremu odmówiono kupna alkoholu, wrócił do placówki z nożem, po czym miał rzucić jedną z ekspedientek na regał, a drugą wyciągnął z budynku, bo miał wepchnąć ją pod tramwaj. Mundurowi z Krakowa ruszyli poszkodowanym kobietom na ratunek.

Miał wyciągnął kobietę ze sklepu, by wepchnąć ją pod tramwaj! Dantejskie sceny w Krakowie

Ekspedientki ze sklepu przy ul. Karmelickiej w Krakowie przeżyły prawdziwy horror, po tym jak odmówiły sprzedaży alkoholu nietrzeźwemu klientowi. Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 sierpnia, po południu, a wściekły mężczyzna wrócił do placówki, ale z nożem. - Miał grozić im nożem, rzucić jedną z nich na regał sklepowy, a drugą z kobiet wyciągnąć ze sklepu za rękę z zamiarem wepchnięcia jej pod nadjeżdżający tramwaj - relacjonują na swoim profilu facebookowym strażnicy miejscy z Krakowa. Mundurowi zauważyli go, jak szarpał się z obiema ekspedientkami pod sklepem, ale na szczęście zdołali go powstrzymać. Po obezwładnieniu napastnika wezwali na miejsce policję, więc może się on spodziewać postawienia zarzutów w związku ze zdarzeniem.

Czytaj też: Zginęła na oczach 10-letniego syna! Trzyosobowa rodzina roztrzaskała się o drzewo w Olkuszu

10-letnia dziewczynka mało nie straciła życia na plaży pełnej ludzi
Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany