Zginęła na oczach 10-letniego syna! Trzyosobowa rodzina roztrzaskała się o drzewo w Olkuszu

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express 49-letnia kobieta zginęła w wypadku w Olkuszu, jadąc razem z mężem i 10-letnim synem, zdj. ilustracyjne

Tragedia w Olkuszu

Zginęła na oczach 10-letniego syna! Trzyosobowa rodzina roztrzaskała się o drzewo w Olkuszu

2022-08-21 13:10

49-letnia kobieta zginęła w wypadku w Olkuszu, jadąc razem z mężem i 10-letnim synem. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 sierpnia, przed godz. 12, na drodze krajowej nr 94. Jak wstępnie informuje Policja Małopolska, prowadzący auto mężczyzna jechał przez teren tzw. starego Olkusza, gdy nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jego żona zginęła na miejscu.

Zginęła na oczach 10-letniego syna! 3-osobowa rodzina roztrzaskała się o drzewo w Olkuszu

Trzyosobowa rodzina brała udział w śmiertelnym wypadku w Olkuszu, w wyniku którego zginęła 49-letnia kobieta. Mieszkańcy Krakowa jechali drogą krajową nr 94, podróżując w kierunku stolicy Małopolski przez tzw. stary Olkusz. W niedzielę, 21 sierpnia, przed godz. 12, prowadzący auto mężczyzna, mąż ofiary, zjechał nagle z drogi, po czym uderzył w drzewo. 10-latek nie odniósł jakichkolwiek obrażeń, a jego 49-letni ojciec wymagał pomocy medycznej tylko na miejscu wypadku, bo nie został zabrany do szpitala, natomiast kobieta zginęła. Poza służbami ratowniczymi i prokuratorem na miejscu wypadku pojawił się również psycholog, który objął pomocą poszkodowaną rodzinę. - Mieszkaniec Krakowa był trzeźwy, ale nadal nie wiemy, dlaczego zjechał z drogi - informuje Policja Małopolska. Mundurowi będą chcieli wyjaśnić tę kwestię w drodze prowadzonego postępowania.

Czytaj też: 19-latek ganiał z maczetą ludzi. Kiedy wpadł w ręce strażników, na pomoc ruszył mu kolega... z wiatrówką

10-letnia dziewczynka mało nie straciła życia na plaży pełnej ludzi
Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?