MISS kiboli, Magdalena K. wraca dziś do Polski! Śledczy już po nią pojechali na Słowację

2020-11-20 8:39 Anita Leszaj

Wygląda na to, że dzisiejszą noc Magdalena K. spędzi już w polskim areszcie! To koniec uników najpiękniejszej polskiej gangsterki, która przez niemal dwa lata wodziła śledczych za nos. Przez ponad rok skutecznie się ukrywała. Podejrzewano, że mogła być w Hiszpanii lub Tajlandii. Wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania. Ostatecznie został namierzona w Budapeszcie, ale po szaleńczym pościgu uciekła jednak funkcjonariuszom. Schroniła się na Słowacji. Dopiero tam zatrzymali ją słowaccy antyterroryści. Magdalena K. nie dała za wygraną. Za wszelką cenę starała się uniknąć procesu i więzienia, próbowała uzyskać azyl polityczny na Słowacji. To jej się jednak nie udało!

Jej ucieczki i uniki to był niekończący się serial! Magdalena K., szefowa gangu kiboli wraca dziś do ojczyzny. Wszystko wskazuje na to, że najbliższą noc spędzi w jednym z polskich aresztów. 

Magdalena K. jest oskarżona o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i handel narkotykami na masową skalę. 

Magdalena K. ( 30 l.) była zawiązana z Mariuszem Z. hersztem gangu kiboli Cracovii. Po jego zatrzymaniu przez policję przejęła rolę rozliczania transakcji narkotykowych. A było co rozliczać! Według ustaleń śledczych, grupa sprowadzała z Hiszpanii, każdego miesiąca, ciężarówkę narkotyków i rozprowadzała je w Polsce. 

Śledczy chcieli kobietę zatrzymać już w październiku 2018 roku, ale kilka godzin przed zatrzymaniem Magdalena K. uciekła. Po spektakularnym zatrzymaniu przez słowackich antyterrorystów K. próbowała jeszcze zastosować fortel prawny. Wykorzystując obecną sytuacje polityczną w Polsce, obrońcy Magdaleny K., powołując się na brak praworządności w Polsce, wystąpili z wnioskiem o udzielenie Magdalenie K. azylu politycznego.

Słowacy wniosek odrzucili i piękna blondynka wraca do Polski. Już czekają na nią śledczy z krakowskiego oddziału Prokuratury Krajowej. 

POGRZEB KATARZYNY M PIŃCZOW