Miss Małopolski 2019. Pokaz mody w strojach kąpielowych [ZDJĘCIA]

2019-05-27 21:57

W niedzielę, 26 maja w Hotelu InterHouse przy ulicy Bratysławskiej w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Miss Małopolski 2019, w czasie której poznaliśmy nową Miss Małopolski 2019 oraz Miss Nastolatek Małopolski 2019. Modelki musiały zmierzyć się z profesjonalnym wybiegiem oraz stanąć oko w oko z fotografami. 

Dodatkowo jeden z pokazów odbył się, jak to bywa w przypadku podobnych konkursów, w strojach kąpielowych! Zobacz zdjęcia pięknych Małopolanek i przekonaj się, jak poradziły sobie z wybiegiem.

Miss Małopolski 2019 została wybrana Sylwia Rojek z Krakowa, I wicemiss Małopolski - Natalia Radwan z Krakowa a II wicemiss Małopolski - Wiktoria Mazur z Gosławic (pow. tarnowski). Z kolei koronę Miss Nastolatek Małopolski 2019 odebrała Anna Kaczówka z miejscowości Kuzie (pow. dąbrowski). I wicemiss została Faustyna Ligocka z Kaszowa, a II wicemiss Aisza Markiewicz z Chrzanowa. 

ZOBACZ TEŻ: Znamy nową Miss Małopolski 2019! Zobacz zdjęcia z gali finałowej

Zobacz koniecznie:

>>> Kraków: Urzędnicy rozkopią... rondo Matecznego. Nie będą kursować tramwaje!

>>> Kraków: Syf, błoto, smród i mnóstwo śmieci. Czas na wielkie sprzątanie po powodzi [ZDJĘCIA]

>>> Juwenalia Krakowskie 2019. Studencki korowód przeszedł przez miasto! [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE