Jan Targosz, profesor AGH został zamordowany we własnym domu

i

Autor: Art Service/Super Express Jan Targosz, profesor AGH został zamordowany we własnym domu

Profesor AGH zamordowany we własnym mieszkaniu?! Szokująca zbrodnia w Krakowie

W nocy z wtorku na środę (5/6 lipca) w Krakowie został zamordowany mężczyzna. Z informacji RMF FM wynika, że ofiarą zbrodni jest prof. Jan Targosz z Akademii Górniczo-Hutniczej. Na miejscu ciągle pracuje ekipa dochodzeniowa, która pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tragedii. Śledczy na razie nie udzielają szczegółowych informacji w tej sprawie.

Morderstwo w Krakowie. Zginął profesor Akademii Górnicz-Hutniczej?

Morderstwo w Krakowie! Na jednym z osiedli mieszkaniowych w mieście został zamordowany starszy mężczyzna, a z informacji RMF FM wynika, że ofiarą zbrodni jest prof. Jan Targosz, naukowiec z Akademii Górniczo-Hutniczej. Do zabójstwa doszło w nocy z wtorku na środę (5/6 lipca). 

Zamordowany naukowiec miał na ciele rany kłute. RMF FM podaje, że osoba podejrzana o dokonanie tej zbrodni została już zatrzymana przez policję

PRZECZYTAJ: Mąż zabił żonę w Chrzanowie. Andrzej K. wprost ze szpitala trafił za kratki

Morderstwo w Krakowie. Śledczy nie ujawniają szczegółowych okoliczności zbrodni

Na miejscu zbrodni ciągle pracuje zespół dochodzeniowo-śledczy, który pod nadzorem prokuratura wyjaśnia okoliczności tragedii. Jak przekazał nam prok. Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie, śledczy na razie nie udzielają szczegółowych informacji na temat morderstwa. Będą one znane dopiero po zakończeniu działań w mieszkaniu zmarłego mężczyzny.

ZOBACZ: Wypadek polskiego autokaru w Rumunii! Nie żyje kierowca, a kilka osób jest rannych!

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Jan Targosz, prof. AGH został zamordowany w swoim domu. Sprawca to jego znajomy

Co kieruje umysłem mordercy?

Włącz podcast i posłuchaj historii najgłośniejszych seryjnych zabójców świata.

Listen to "Aleksandr Piczuszkin - Szachownicowy morderca cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE