Mąż zabił żonę w Chrzanowie. Andrzej K. wprost ze szpitala trafił za kratki

i

Autor: Małopolska Policja Do mieszkania zamordowanej Alicji K. służby musiały wejść siłą. Podczas zatrzymania Andrzej K. zachowywał się agresywnie.

Mąż zabił żonę w Chrzanowie. Andrzej K. wprost ze szpitala trafił za kratki

Zarzut zabójstwa usłyszał 66-letni Andrzej K. z Chrzanowa, któremu śledczy zarzucają zabójstwo żony Alicji. Mężczyzna przebywał na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu, lecz teraz trafił już za kratki. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej

Tragedia w Chrzanowie. Mąż zabił nożem swoją żonę

W środę, 29 czerwca w Chrzanowie doszło do zabójstwa. Jak poinformowała małopolska policja zamordowana została 64-letnia Alicja K. (zgodnie z informacjami umieszczonymi na klepsydrze Alicja K. miała 62 lata), która otrzymała kilka ciosów nożem w plecy i klatkę piersiowąKobieta nie miała szans na przeżycie, zmarła przed przybyciem służb ratowniczych. Co jeszcze bardziej szokujące, oprawcą ofiary okazał się jej mąż, 66-letni Andrzej K. Przed zbrodnią, w zajmowanym przez małżeństwo mieszkaniu przy ul. Trzebińskiej w Chrzanowie doszło do rodzinnej awantury. Z okien zaczęły lecieć meble, a potem rozległo się mocne szarpanie za klamkę okna od strony parkingu. Sąsiedzi widzieli jak Andrzej K. wyrzuca kolejne przedmioty - łyżki i garnki.  

Przedstawiciele służb musieli wejść do mieszkania siłą. Gdy się tam zjawili, Andrzej K. dalej zachowywał się, jakby był w amoku. 66-latek w trakcie zatrzymania był bardzo agresywny, dopuszczając się czynnej napaści na policjantów oraz interweniującego strażaka. Wreszcie mundurowym udało się go okiełznać. Od mężczyzny w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. Sprawca został zatrzymany i pod nadzorem funkcjonariuszy przebywał na obserwacji psychiatrycznej.

PRZECZYTAJ: Wypadek w Olkuszu. Pijany kierowca fiata zjechał na drugi pas i uderzył w motocykl. Dwie osoby w szpitalu

Morderstwo w Chrzanowie przy ul. Trzebińskiej

i

Autor: Art Service W bloku przy ulicy Trzebińskiej w Chrzanowie 66-letni Andrzej K. zabił swoją żonę Alicję.

Zarzut zabójstwa dla Andrzeja K. 66-latek aresztowany na trzy miesiące

Andrzej K. prosto ze szpitala trafił za kratki. Sąd wyraził bowiem zgodę na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Wcześniej prokuratura przedstawiła 66-latkowi zarzut zabójstwa żony Alicji K. Jeśli mężczyzna zostanie uznany za poczytalnego, będzie mógł odpowiadać przed sądem za dokonaną zbrodnię. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności

ZOBACZ: Skandal w Krakowie. Księża z młodymi kobietami bawili się na plebanii! [WIDEO]

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE