Kod genetyczny odc. 1. Piotr (Maciej Musiałowski)

i

Autor: Polsat Kod genetyczny odc. 1. Piotr (Maciej Musiałowski)

Nowa Huta scenografią filmu "Freestyle"

Netflix kręci w Krakowie film o ulicznym raperze. Maciej Musiałowski zagra głównego bohatera

2022-10-06 13:17

Netflix wybrał krakowską Nową Hutę na scenografię filmu pt. "Freestyle". Produkcja ma opowiadać o ulicznym raperze, który wpada w kłopoty przez nieudaną transakcję sprzedaży narkotyków. W głównego bohatera wcieli się Maciej Musiałowski. Film ma wejść na ekrany w 2023 roku. Jego reżyserem jest Maciej Bochniak.

Netflix kręci film w Krakowie. Maciej Musiałowski zagra głównego bohatera

Kraków po raz kolejny przyciągnął filmowców. Jak informuje "Gazeta Krakowska", w Nowej Hucie Netflix kręci film pt. "Freestyle". Fabuła produkcji opowiada o ulicznym raperze, który próbuje zarobić pieniądze na wydanie debiutanckiej płyty. W tym celu angażuje się w narkobiznes, jednak nieudana transakcja sprzedaży narkotyków kończy się dla niego totalną katastrofa. Reżyserem filmu jest Maciej Bochniak, a główna rola przypadła Maciejowi Musiałowskiemu. Młody aktor jest znany widzom między innymi z występów w produkcjach filmowych i serialowych: "Sala Samobójców. Hejter", "Chrzciny", "Czuwaj", "Wyzwanie", "Druga szansa", czy "Kod genetyczny". Scenariusz filmu pt. "Freestyle" to dzieło krakowskiego pisarza Sławomira Shutego, który urodził się i wychował właśnie w Nowej Hucie. Produkcję realizuje dla Netfliksa studio Aurum Film. Dokładna data premiery filmu "Freestyle" nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że jego wprowadzenie na platformę streamingową zostało zaplanowane na 2023 rok.

Sonda
Czy lubisz oglądać polskie produkcje na Netflix?
Pierwszy taki zabieg w Małopolsce: w krakowskim Szpitalu im. Ludwika Rydygiera wszczepili implanty ślimakowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają