OSP Balice

i

Autor: Art Service/Super Express OSP Balice

Zbiórka krwi dla rannej strażaczki

Magda z OSP Balice straciła męża w wypadku na A4. Pilnie potrzebuje krwi! Wzruszający gest strażaków

2022-10-06 10:38

Magda z OSP Balice w strasznym wypadku na autostradzie A4 straciła męża - Andrzeja, a sama została poważnie ranna. Strażaczka pilnie potrzebuje krwi, dlatego w sobotę, 8 października jej druhowie organizują zbiórkę najcenniejszego daru. Dodatkowo strażacy rozpoczęli akcję #PrzesyłkaPriorytetowa, a zebrane w ten sposób środki pozwolą na sfinansowanie leczenia i rehabilitacji Magdy.

Strażak zginął na autostradzie A4. Jego żona potrzebuje krwi

Magda, strażaczka z OSP Balice i żona tragicznie zmarłego podczas wypadku na A4 Andrzeja, potrzebuje pomocy. Kobieta również została poszkodowana w feralnym zdarzeniu, gdy kierowca iveco nie zachował należytej ostrożności i wjechał w interweniujących z powodu innego incydentu drogowego strażakówMagda trafiła do szpitala, a lekarze wciąż walczą o jej powrót do zdrowia. Strażaczka pilnie potrzebuje krwi, dlatego druhowie z OSP Balice w sobotę, 8 października organizują dedykowaną jej akcję krwiodawczą. Cennym darem będzie można się podzielić w godz. 9.00-13.00 w budynku Klubu Sportowego "Topór" w miejscowości Aleksandrowice. Mile widziani są wszyscy krwiodawcy, niezależnie od posiadanej przez siebie grupy krwi. 

Druhowie zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację Magdy. Uhonorują zmarłego Andrzeja

Dodatkowo druhowie z OSP Balice wymyślili nową akcję pomocową, z której środki posłużą leczeniu oraz rehabilitacji Magdy. Challenge o nazwie #PrzesyłkaPriorytetowa polega na przekazywaniu sobie przesyłki, uprzednio wykonując pompkę. Podczas „trasy” przesyłki, reszta osób biorących udział w wyzwaniu czeka w tzw. podporze przodem. Do wykonania ćwiczenia są nominowane kolejne jednostki straży pożarnej. Nazwa akcji nawiązuje do wykonywanego przez tragicznie zmarłego Andrzeja zawodu, który był listonoszem. Wcześniej hołd druhowi z OSP Balice złożyli strażacy z całej Polscy, uruchamiając syreny i sygnały świetlne w swoich radiowozach.

Sonda
Oddajesz krew?
Balice: druh Andrzej z OSP Balice został śmiertelnie potrącony przez samochód podczas służby.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają