OSP Balice

i

Autor: Art Service/Super Express OSP Balice

Zbiórka krwi dla rannej strażaczki

Magda z OSP Balice straciła męża w wypadku na A4. Pilnie potrzebuje krwi! Wzruszający gest strażaków

2022-10-06 10:38

Magda z OSP Balice w strasznym wypadku na autostradzie A4 straciła męża - Andrzeja, a sama została poważnie ranna. Strażaczka pilnie potrzebuje krwi, dlatego w sobotę, 8 października jej druhowie organizują zbiórkę najcenniejszego daru. Dodatkowo strażacy rozpoczęli akcję #PrzesyłkaPriorytetowa, a zebrane w ten sposób środki pozwolą na sfinansowanie leczenia i rehabilitacji Magdy.

Strażak zginął na autostradzie A4. Jego żona potrzebuje krwi

Magda, strażaczka z OSP Balice i żona tragicznie zmarłego podczas wypadku na A4 Andrzeja, potrzebuje pomocy. Kobieta również została poszkodowana w feralnym zdarzeniu, gdy kierowca iveco nie zachował należytej ostrożności i wjechał w interweniujących z powodu innego incydentu drogowego strażakówMagda trafiła do szpitala, a lekarze wciąż walczą o jej powrót do zdrowia. Strażaczka pilnie potrzebuje krwi, dlatego druhowie z OSP Balice w sobotę, 8 października organizują dedykowaną jej akcję krwiodawczą. Cennym darem będzie można się podzielić w godz. 9.00-13.00 w budynku Klubu Sportowego "Topór" w miejscowości Aleksandrowice. Mile widziani są wszyscy krwiodawcy, niezależnie od posiadanej przez siebie grupy krwi. 

Druhowie zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację Magdy. Uhonorują zmarłego Andrzeja

Dodatkowo druhowie z OSP Balice wymyślili nową akcję pomocową, z której środki posłużą leczeniu oraz rehabilitacji Magdy. Challenge o nazwie #PrzesyłkaPriorytetowa polega na przekazywaniu sobie przesyłki, uprzednio wykonując pompkę. Podczas „trasy” przesyłki, reszta osób biorących udział w wyzwaniu czeka w tzw. podporze przodem. Do wykonania ćwiczenia są nominowane kolejne jednostki straży pożarnej. Nazwa akcji nawiązuje do wykonywanego przez tragicznie zmarłego Andrzeja zawodu, który był listonoszem. Wcześniej hołd druhowi z OSP Balice złożyli strażacy z całej Polscy, uruchamiając syreny i sygnały świetlne w swoich radiowozach.

Sonda
Oddajesz krew?
Balice: druh Andrzej z OSP Balice został śmiertelnie potrącony przez samochód podczas służby.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki