Nie zdradził komu pożyczył samochód, teraz może trafić do więzienia. Sąd wydał list gończy

i

Autor: Małopolska Polska, Andrzej Rembowski/cc0/pixabay 30-latek jest poszukiwany do odbycia zastępczej kary 6 dni pozbawienia wolności.

Trwają poszukiwania 30-latka

Nie zdradził komu pożyczył samochód, teraz ma trafić do więzienia. Sąd wydał list gończy

2023-02-08 9:50

Drobny z pozoru konflikt z prawem, stał się dla 30-letniego Patryka Golenia przyczyną poważnych problemów. Mężczyzna nie zdradził, komu powierzył pojazd do kierowania lub używania w oznaczonym czasie, za co został ukarany grzywną. Tej jednak nie zapłacił, dlatego sąd orzekł wobec niego zastępczą karę pozbawienia wolności. Mężczyzna unika pobytu za kratkami. Jest poszukiwany na podstawie listu gończego.

Przez błahostkę ma trafić za kraty. Sąd wydał list gończy

Trwają poszukiwania 30-letniego Patryka Golenia, który nie stawił się do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ma spędzić za kratami 6 dni, ponieważ nie wykonał orzeczonej wobec niego kary grzywny za wykroczenie. Jego przewinienie polegało na tym, że na żądanie uprawnionego organu nie wskazał osoby, której powierzył pojazd do kierowania lub używania w oznaczonym czasie. Ten przepis ma przede wszystkim ułatwiać służbom ściganie sprawców przestępstw drogowych, gdy są one popełnianie przez kierowcę nie będącego właścicielem samochodu. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy wydał za Patrykiem Goleniem list gończy. Mężczyzna, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości mieszkał przy ul. Różyckiego 4 w Krakowie.

Gdzie zgłaszać informacje na temat poszukiwanego? Policja zapewnia anonimowość

Policja apeluje, żeby wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-912 lub pod numer alarmowy 112. Informatorzy mają zapewnioną anonimowość. Równocześnie mundurowi ostrzegają, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5

Nie zdradził komu pożyczył samochód, teraz może trafić do więzienia. Sąd wydał list gończy

i

Autor: Małopolska Policja Patryk Goleń ostatni raz zamieszkiwał przy ul. Różyckiego 4 w Krakowie.
Sonda
Czy sądy w Polsce działają sprawnie?
Wyrok dla Huberta S., który jadąc pijany zabił żołnierza
Nasi Partnerzy polecają