NIEBYWAŁA sytuacja w Wiśle Kraków. Błaszczykowski wszystko powiedział, ludzie ZSZOKOWANI

2020-12-03 12:33 mil
Logo, herb, znaczek, Wisła Kraków, piłka nożna, ekstraklasa
Autor: www.wisla.krakow.pl Herb Wisły Kraków

Po ostatniej porażce z Zagłębiem Lubin, w Wiśle Kraków doszło do zmiany na stanowisku trenera. Z pracą pożegnał się Artur Skowronek, który tym samym podzielił los kilku innych szkoleniowców, którzy pożegnali się z pracą pod Wawelem w poprzednich latach. Mimo wszystko słowa prezesa klubu, Dawida Błaszczykowskiego, wzbudziły niemałe zdumienie.

Krakowski zespół od dawna boryka się z ogromnymi problemami. Nie potrafi ustabilizować swojej sytuacji, przez co muszą być podejmowane różne nieprzyjemne ruchy, na czele ze zmianą kolejnych trenerów. Teraz doszło do tego ponownie. Sobotnia porażka Wisły z Zagłębiem Lubin przelała czarę goryczy i doprowadzła do zwolnienia trenera Artura Skowronka. Szkoleniowiec wytrwał przy Reymonta przez nieco ponad rok.

Były już trener krakowskiego zespołu podzielił los wielu innych szkoleniowców, którzy swoją misję przy Reymonta zakończyli przed czasem. A przy tym nie jest tajemnicą, że kondycja finansowa klubu nie należy do najlepszych, a przeciez każdą umowę trzeba wypłacić co do złotówki. W nawiązaniu do tej kwestii wypowiedział się prezes klubu, Dawid Błaszczykowski. Słowa te momentalnie stały się prawdziwym hitem Internetu.

Kibice byli tym wszystkim wręcz zszokowani! Trudno było im uwierzyć, że sytuacja w Wiśle pod tym względem prezentuje się aż tak ciężko. Jak jednak widać, nowemu szefostwu zajmie jeszcze sporo czasu, aby pewne kwestie wyprostować do końca.

Express Biedrzyckiej - Michał Dworczyk: 15 stycznia osiągniemy gotowość do szczepień przeciwko covid-19