NIESAMOWITE: W Łagiewnikach zamontowali bezdotykowe kropielnice z WODĄ ŚWIĘCONĄ [GALERIA]

2021-01-24 20:19

To nowoczesność w walce z koronawirusem! W Sanktuarium Bożego Miłosierdzi w krakowskich Łagiewnikach zostały zamontowane dwie bezdotykowe kropielnice z wodą święconą. Znajdują się na dwóch filarach przy wejściu do bazyliki. Dzięki nim wierni i pielgrzymi mogą bez narażania zdrowia wykonywać religijne rytuały. Warto zobaczyć jak wyglądają!

- To bardzo fajny pomysł, super - komentują wierni na portalu społecznościowym sanktuarium. To właśnie tu, w piątek księża poinformowali o zamontowaniu bezdotykowych kropielnic oraz podali ich dokładną lokalizacje. Nie sposób ich przeoczyć! 

- Cieszę się, że wprowadzono takie rozwiązanie, przyznam, że do tej pory unikałam kontaktu z wodą święconą, właśnie po to by zminimalizować ryzyko związane z zarażeniem się koronawirusem. Było mi z tego powodu przykro. Teraz czuję się spełniona - mówi nam zadowolona pani Maria Mazurek (74 l.).

Urządzenie jest bezdotykowe i inteligentne, a przede wszystkim wyprodukowane w Polsce. Tak bezdotykowa kropielnicę zachwala jej producent, akcentując, że została tak zaprojektowana, żeby całkowicie wyeliminować możliwość przenoszenia przez ciecz wszelkich wirusów i bakterii. To odpowiedź na wymogi sanitarne i epidemiologiczne związane z pandemią koronawirusa. 

Kropielnice są drewniane, ozdobione znakiem krzyża. Mają wymienne wszystkie elementy, mogą być zasilane z sieci lub poprzez akumulator. 

Wystarczy włożyć dłonie w miejsce skąd wydobywa się woda i gotowe! Woda święcona automatycznie skropi ręce. 

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE