ZIU

i

Autor: Tomasz Jastrzebowski/Reporter; Materiały prasowe ZIU

Matura poprawkowa

CKE podała wyniki matury poprawkowej! Sprawdź, co zrobić, gdy logowanie do ZIU nie działa! [9 września 2022]

2022-09-09 8:57

Wyniki matury poprawkowej można sprawdzać od piątku, 9 września 2022 w systemie ZIU. Wystarczy zalogować się poprzez stronę www.wyniki.edu.pl/login. Od której godziny CKE udostępni wyniki w systemie? Co zrobić, jeśli logowanie do ZIU nie działa? Wyjaśniamy w naszym artykule!

Matura poprawkowa. Wyniki 9 września - od której godziny?

Kiedy wyniki matury poprawkowej 2022? Uczniowie, którzy nie zdali matury z jednego przedmiotu, poprawiali egzamin dojrzałości w sierpniu. Niecałe trzy tygodnie później, 9 września 2022, poznają wyniki matury poprawkowej. Jeśli okaże się, że nie zdali egzaminu, kolejną szansę będą mieli dopiero w maju na maturze 2023. Jak informuje CKE, wyniki matury poprawkowej będą dostępne w systemie ZIU 9 września 2022. Od której godziny? W przypadku wyników matury w terminie głównym była to godzina 8.30. Ponadto, tego samego dnia maturzyści będą mogli odbierać w szkole świadectwa, aneksy i informacje o wynikach.

Przeczytaj koniecznie: Kiedy matura próbna 2023? Zostało niewiele czasu, a przed maturzystami duże zmiany! To będzie na maturze 2023 [ARKUSZE CKE]

Sonda
Matura poprawkowa 2022 była łatwa?

Matura poprawkowa: wyniki na www.wyniki.edu.pl/login. Co zrobić, gdy logowanie do systemu ZIU nie działa?

Gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej? CKE udostępni wyniki 9 września 2022 szkołom oraz online w systemie ZIU. Aby sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2022 w internecie, trzeba się zalogować na stronie www.wyniki.edu.pl/login. Jako login i hasło obowiązują dane do logowania, które zostały udostępnione w szkołach. Co zrobić, jeśli logowanie do ZIU nie działa? Można spróbować zalogować się w inny sposób, za pomocą profilu zaufanego, e-dowodu, czy bankowości elektronicznej. Jeśli i to nie pomaga, wówczas można zmienić przeglądarkę lub urządzenie, z którego próbujemy się logować. Można także skorzystać z dostępnej na stronie www.wyniki.edu.pl/login opcji resetu hasła. W ostateczności, od 9 września wyniki można także odebrać w szkole, w której pisało się maturę poprawkową 2022.

Czarnek o podręczniku hit autorstwa prof. Roszkowskiego. Mówi o nagonce!