Wojtuś

i

Autor: OSP Grajów / Facebook Wojtuś przegrał walkę z chorobą.

Łzy same cisną się do oczu

"Opuścił nas nasz najmłodszy druh". Ta wiadomość łamie serce. Wojtuś przegrał z chorobą

2022-11-27 21:57

Strażacy z OSP Grajów w Małopolsce poinformowali o śmierci Wojtusia. Chłopiec przegrał walkę ze złośliwym nowotworem. Jeszcze przed śmiercią, strażacy spełnili marzenia chłopca o zostaniu strażakiem. - Opuścił nas nasz najmłodszy druh - czytamy we wzruszającym pożegnaniu.

Wojtuś przegrał walkę z chorobą. Wzruszające pożegnanie strażaków. "Niezwykłe serce i wola walki"

Jak informował portal mjakmalopolska.pl, w 2020 roku u Wojtusia zdiagnozowano nowotwór złośliwy rhabdomyosarcoma alveorale. Niestety, w sobotę (26 listopada) dzielny chłopczyk przegrał walkę z chorobą. Tragiczne wieści o śmierci Wojtusia przekazali strażacy z OSP Grajów. - Tym razem przychodzimy do was ze smutną informacją. Opuścił nas nasz najmłodszy druh. Śp. Wojtuś wykazywał się niezwykłym sercem i wolą walki, jak na strażaka przystało. Niestety nie udało mu się wygrać tej walki. Rodzinie zmarłego Wojtusia składamy najszczersze kondolencje - napisali strażacy z OSP Grajów w mediach społecznościowych.

Wojtuś marzył, żeby zostać strażakiem. OSP Grajów spełniło to marzenie jeszcze przed śmiercią chłopca, dla którego strażacy byli "drugą rodziną".

Sonda
Czy w Twojej rodzinie ktoś zmagał się z nowotworem?
Białoruś okupowana przez Rosję. Co Putinowi da północny front?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają