Pijany kierowca uderzył w barierę i wjechał do potoku. Nie żyje pasażer opla

i

Autor: Małopolska Policja Kierowca opla prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Miał w organizmie ponad 3 promile.

Tragiczny wypadek w Łopusznej

Pijany kierowca uderzył w barierę i wjechał do potoku. Nie żyje pasażer opla

2022-11-18 14:45

Tragiczny wypadek w Łopusznej! Pijany kierowca uderzył tam w barierę energochłonną, a następnie wjechał do potoku. Szofer przeżył, jednak jego 46-letni pasażer zginął w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności strasznego zdarzenia. Wiadomo, że kierowca wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu.

Tragiczny wypadek w Łopusznej. Nie żyje 46-letni pasażer opla

W czwartek, 17 listopada w Łopusznej (powiat nowotarski) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną, a następnie wjechał do potoku. Szofer przeżył, ale mniej szczęścia miał jego 46-letni pasażer. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala w Nowym Targu. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia pasażera osobówki. 46-letni mężczyzna zmarł w wyniku rozległych obrażeń. Poza osobami podróżującymi oplem, w tragicznym wypadku nie brali udziału inni uczestnicy ruchu drogowego.

Kierowca opla był pijany. Miał w organizmie ponad 3 promile

Policjanci z Nowego Targu, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Wiadomo już, że do wypadku przyczynił się alkohol. Kierowca opla wsiadł za kółko będąc totalnie pijanym. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Za spowodowanie pod wpływem alkoholu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym grozi kara minimum 2 lat więzienia, której wykonanie nie może być zawieszone przez sąd. Równolegle wobec sprawcy można orzec dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pijany kierowca uderzył w barierę i wjechał do potoku. Nie żyje pasażer opla

i

Autor: Małopolska Policja W wypadku zginął 46-letni pasażer opla. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Wyrok za morderstwo w Kozłowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają