Podhale: Pogrzeb zastrzelonego przez policjanta Dariusza N. Zagra mu kapela góralska

2020-07-03 22:56 Anita Leszaj

Góralska kapela miała grać Darkowi i Paulinie na weselu. Tymczasem muzycy będą towarzyszyć 28–latkowi w drodze na cmentarz. W sobotę, w południe rozpoczną się uroczystości pogrzebowe Dariusza N. zastrzelonego w ubiegły weekend przez policjanta w Kościelisku.

Uroczystości pogrzebowe Darka rozpoczną się o godz. 12 w kościele parafialnym w jego rodzinnej Olszówce k. Limanowej (woj. małopolskie). Dla pogrążonych w rozpaczy ojca, matki, siedmioro rodzeństwa Darka oraz narzeczonej, która wkrótce wyda na świat jego syna, będą to najtrudniejsze chwile w życiu. Na pogrzeb tłumnie wybierają się także mieszkańcy Olszówki, gdzie Darek się urodził i mieszkał. Choć policja twierdzi, że był złodziejem, w Olszówce nikt nie ma o nim złego zdania. – Wszyscy go tu znali, to był dobry chłopak, jesteśmy wstrząśnięci – mówi nam pan Marek (78 l.).

Darek został zastrzelony przez policję, która zorganizowała zasadzkę na złodziei paliwa. Tragedia miała miejsce w ub. sobotę. Rodzina uważa, że Darek nie miał nic wspólnego z procederem. Trwają poszukiwania drugiego z mężczyzn, który wg policji miał być wtedy z Darkiem

Zatrzymanie Bossa Wnuczkowej Mafii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.