Pogoda: Zator, Energylandia. Prognozy na weekend (24-26 września)

2021-09-24 13:35
Pogoda: Zator, Energylandia. Prognozy na weekend (24-26 września)
Autor: Tom a/CC BY-SA 4.0/wikipedia Pogoda: Zator, Energylandia. Prognozy na weekend (24-26 września)

Przed nami ostatni weekend września. Wygląda na to, że w tym czasie pogoda nie popsuje zabawy miłośnikom parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Synoptycy prognozują stopniową poprawę aury, która w sobotę (25 września) oraz w niedzielę (26 września) przybierze postać złotej, polskiej jesieni.

Zgodnie z prognozami portalu Accu Weather, w Zatorze piątek (24 września) będzie jedynym dniem najbliższego weekendu, podczas którego maksymalna temperatura nie osiągnie wartości 20 stopni Celsjusza. Dzisiaj możemy liczyć tylko na 15 stopni Celsjusza, ale przynajmniej zabawy w Energylandii nie utrudni deszcz. Spodziewane są jedynie krótkotrwałe i delikatne opady. Do końca dnia na niebie będzie dominować słońce. Po zmroku temperatura spadnie do 10 stopni Celsjusza. W sobotę (25 września) w Zatorze już od rana ma być słonecznie i pogodnie. Prognozy na ten dzień nie przewidują żadnych opadów. Stopniowo będzie się ocieplać. Około godz. 13.00 temperatura powietrza osiągnie 20 stopni Celsjusza i taki stan utrzyma się do godz. 16.00, gdy zacznie się minimalnie ochładzać. W dalszym ciągu możemy jednak liczyć na to, że podczas zabawy w Energylandii nie zmarzniemy.

PRZECZYTAJ: Skandal w Babicach. Totalnie pijany kierowca wiózł dzieci do szkoły

Najcieplejszym dniem najbliższego weekendu będzie niedziela (26 września). Tego dnia temperatura maksymalna w Zatorze wyniesie 23 stopnie Celsjusza, a wartość 20 stopni Celsjusza osiągnie już około godz. 11.00. W niedzielę ma też być słonecznie i sucho. Synoptycy nie spodziewają się tego dnia żadnych opadów deszczu. Na niebie do zmroku ma dominować słońce, tylko sporadycznie przysłaniane chmurami. To będzie prawdziwa złota, polska jesień. 

ZOBACZ: Tatry. Gwałtowna zmiana pogody w weekend. Turyści będą zachwyceni

Sonda
Czy lubisz odwiedzać parki rozrywki?
dr Paweł Grzesiowski: Nie ma potrzeby trzeciej dawki dla wszystkich. To byłaby rozrzutność [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE