Kraków: Nożownik zabił Krzysztofa. Na pogrzebie łzy lały się strumieniami

2021-07-25 7:32
Pogrzeb Krzysztofa P. Zamordowanego na oś. KOSCIUSZKOWSKIM
Autor: ART SERVICE/ SUPER EXPRESS Pogrzeb Krzysztofa P. Zamordowanego na oś. KOSCIUSZKOWSKIM

W piątek (23 lipca) na cmentarzu w Grębałowie rodzina i bliscy pożegnali zmarłego Krzysztofa P. ( † 39 l.). Przypomnijmy: mężczyzna zginął tragicznie, od ciosów nożem kuchennym, które zadał mu w okolice klatki piersiowej Grzegorz W. na os. Kościuszkowski w Krakowie.

To była smutna i krótka uroczystość. Kapłan modlił się o życie wieczne dla zmarłego 39–latka; prosił, by Bóg przebaczył mu jego ziemskie winy i pozwolił mu cieszyć się szczęściem wiecznym. Dla rodziny i bliskich niespodziewana śmierć młodego mężczyzny była ogromnym ciosem, podobnie jak wstrząsające okoliczności w jakich zmarł. Nożownik zabił go na os. Kościuszkowskim w Krakowie. O tragedii pisaliśmy tutaj: Morderstwo na os. Kościuszkowskim w Krakowie! 39–latek został zabity, bo nachodził byłą dziewczynę? [WIDEO]. Po nabożeństwie urna z prochami Krzysztofa P. została złożona do grobu. Poniżej zdjęcia z uroczystości.

Pogrzeb zamordowanego Krzysztofa P. w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE