Pomagał innym, teraz sam potrzebuje ratunku. Straszna choroba przykuła go do łóżka

i

Autor: zrzutka.pl 46-letni Michał był pracownikiem służby zdrowia, a następnie policjantem. Od wielu lat honorowo oddaje krew. Teraz sam potrzebuje pomocy.

Michał potrzebuje rehabilitacji

Pomagał innym, teraz sam potrzebuje ratunku. Straszna choroba przykuła go do łóżka

2022-12-08 14:05

Michał ma 46 lat. W przeszłości był pracownikiem służby zdrowia, a ostatnio pracował jako policjant w Krakowie. Na początku października usłyszał straszną diagnozę: tętniak rozwarstwiający aorty głównej. W urodziny mężczyzny choroba spowodowała u niego zatrzymanie krążenia i w efekcie przykuła go do łóżka. Michał od ponad 25 lat honorowo oddaje krew, teraz sam potrzebuje pomocy.

Policjant z Krakowa potrzebuje pomocy. Choroba przykuła go do łóżka

46-letni Michał, funkcjonariusz KWP Kraków potrzebuje pomocy! W październiku usłyszał straszną diagnozę: tętniak rozwarstwiający aorty głównej. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł ciężką operację. Znalazł się w stanie krytycznym, a jego życie udało się uratować między innymi dzięki masywnym przetoczeniom krwi. Warto przy tym wspomnieć, że policjant w przeszłości był pracownikiem służby zdrowia, a od ponad 25 lat honorowo oddaje krew. Posiada zaszczytny tytuł "Honorowego Dawcy Krwi - Zasłużonego dla Zdrowia Narodu". Michał przeszedł wiele innych zabiegów medycznych, niestety jego stan się pogorszył 6 listopada, czyli w dniu urodzin mężczyzny. Doszło do nagłego zatrzymania krążenia. 46-latek musiał być reanimowany i przeszedł kolejną operację. Przeżył, ale choroba przykuła go do łóżka. Michał nie tylko nie może chodzić, ale nawet samodzielnie się poruszać. Na portalu zrzutka.pl jego żona i córka prowadzą zbiórkę na rehabilitację 46-latka. Michał pokazał ogromną siłę i wolę walki o życie, a teraz walczy o powrót do sprawności.

Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?
Brawurowa akcja 91-latki. Powstrzymała napad na bank w Przemyślu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany