Korek na drodze

i

Autor: pixabay.com Korek na drodze

Pożar samochodu na autostradzie

Potężne utrudnienia na autostradzie A4! Utworzył się 6-kilometrowy korek

2022-10-24 9:43

Na autostradzie A4 w Niepołomicach powstał gigantyczny korek. To wynik pożaru jednego z samochodów, do którego doszło na pasie awaryjnym w kierunku Krakowa. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych. Ruch odbywa się lewym pasem. Zator drogowy mierzy 6 kilometrów.

Niepołomice. Pożar samochodu na autostradzie A4. Gigantyczne utrudnienia

W poniedziałek, 24 października na autostradzie A4 w Niepołomicach pożar samochodu spowodował gigantyczne utrudnienia. Jak podaje PAP, do zdarzenia doszło na pasie awaryjnym w kierunku Krakowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że ruch odbywa się pasem lewym, ale na czas akcji gaśniczej i sprzątania jezdni możliwe jest zatrzymanie ruchu w kierunku Krakowa. Korek na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Targowisko i Niepołomice mierzy 6 kilometrów. Nie wiadomo, jak długo potrwa udrożnienie zatoru drogowego. Na szczęście podczas pożaru samochodu nikt nie ucierpiał.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Tarnów: w domu przy ul. sw. Marcina znaleziono ciała 4 osób. To rodzina, kobieta 41l. Mężczyzna 43, oraz dzieci 3 lata i 6 lat