Potężny WĄŻ ukrył się POD ZLEWEM. Przerażeni domownicy nie mogli wezwać pomocy

2020-07-06 9:55
Potężny WĄŻ ukrył się POD ZLEWEM. Przerażeni domownicy nie mogli wezwać pomocy
Autor: Pixabay

Niemałego strachu najedli się mieszkańcy Jaszczurowej w powiecie wadowickim w Małopolsce. W kuchennej szafce pod zlewem domownicy znaleźli.. węża. Nie mogli jednak zawiadomić służb ratunkowych, bo jadowity gad zatarasował im drogę do telefonu.

Do niebezpiecznego incydentu doszło w miniony czwartek, 2 lipca. Mieszkaniec domu położonego na skraju lasu robił w kuchni śniadanie, gdy nagle odkrył, że pod zlewozmywakiem zagnieździł się jadowity wąż. W domu w tym czasie była też jego żona i córka - informuje portal Wadowice Nasze Miasto.

Dalsza część artykułu znajduje się pod poniższym wideo.

Wąż pogryziony przez szczura

Okazało się, że była to żmija zygzakowata - jedyny jadowity wąż, który naturalnie występuje w Polsce. Gad wypełznął na środek kuchni, a kobiety które były w pomieszczeniu wskoczyły na blat. Właściciel domu przepędził węża za pomocą mopa.

Jak poinformował portal, nie było możliwości wezwania pomocy, bo żmija zatarasowała drogę do telefonu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE