Potrącił dwóch nastolatków i zostawił ich na PASTWĘ LOSU! Policja szuka sprawcy

2020-01-21 8:17
Potrącił dwóch nastolatków i zostawił ich na PASTWĘ LOSU! Policja szuka sprawcy
Autor: Google Street View

Chwile grozy rozegrały się na drodze krajowej nr 94 w małopolskim Olkuszu. W niedzielę, 19 stycznia w centrum miasta doszło do potrącenia dwóch nastolatków, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Sprawca zostawił ich na pastwę losu i uciekł. 

Wypadek miał miejsce w niedzielę około godziny 17 na drodze krajowej nr 94 w Olkuszu w pobliżu stacji paliw przy ul. Sławkowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca ciemnego samochodu, który jechał z Katowic w kierunku Krakowa, na przejściu dla pieszych potrącił dwóch nastolatków. 

Kierowca nie zatrzymał się, by udzielić pomocy pieszym i odjechał z miejsca wypadku. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, a jeden z chłopców trafił do szpitala z urazem głowy. 

Mundurowi apelują do świadków tego wypadku lub do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek przydatne informacje o kontakt z policjantem prowadzącym dochodzenie w tej sprawie. Można dzwonić pod nr telefonu 32 64 78 270, numer alarmowy 112 lub zgłosić się do najbliższej jednostki policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE