Pracownicy lotniska Balicach nie wierzyli w to, co widzą. 29-latek przeskoczył bramkę zabezpieczającą

2022-05-19 10:40
Pracownicy lotniska Balicach nie wierzyli w to, co widzą. 29-latek przeskoczył bramkę zabezpieczającą
Autor: Mikhail Deynekin/CC BY-SA 3.0/wikipedia Mężczyzna swoje ekscentryczne zachowanie tłumaczył strachem przed spóźnieniem się na lot.

Interwencją funkcjonariuszy straży granicznej zakończyło się ekscentryczne zachowanie 29-letniego Polaka na lotnisku w Krakowie-Balicach. W pewnym momencie podróżny... przeskoczył bramkę zabezpieczającą kabiny kontrolerskie. Swoją paniczną reakcję tłumaczył strachem przed spóźnieniem się na lot do włoskiego Bergamo.

Kraków-Balice. Przeskoczył bramkę zabezpieczającą, żeby nie spóźnić się na lot

Pracownicy lotniska w Krakowie-Balicach są przyzwyczajeni do dziwnych zachowań podróżnych, często spowodowanych stresem związanym z lotem, ale tym razem nawet oni byli w szoku. W niedzielę (15 maja) funkcjonariusze straży granicznej musieli interweniować w hali odlotów z powodu 29-latka, który... przeskoczył bramkę zabezpieczającą kabiny kontrolerskie. 

Mężczyzna wcale nie próbował uniknąć kontroli dokumentów, nie miał też przy sobie zakazanych substancji, ani nie testował własnej sprawności fizycznej. 29-latek złamał prawo z powodu strachu przed spóźnieniem się na lot do włoskiego Bergamo.

PRZECZYTAJ: Zderzenie tramwajów na ul. Klimeckiego w Krakowie. Policja wyjaśnia przyczynę [ZDJĘCIA]

Zatrzymany mężczyzna wytłumaczył funkcjonariuszom powody swojego ekscentrycznego zachowania. Przyznał, że z powodu pośpiechu pomylił numery bramek, w których obsługa lotniska dokonywała kontroli kart pokładowych. Następnie poczuł się zdezorientowany po odczytaniu z lotniskowego monitora informacji o zmianie numeru wyjścia, co spowodowało jego paniczną reakcję i zaskakujący dla pracowników lotniska skok.

Funkcjonariusze straży granicznej ukarali pasażera mandatem w wysokości 500 zł w związku z naruszeniem nakazów i zakazów ustanowionych przez zarządzającego portem lotniczym.

ZOBACZ: Dwie osoby zginęły, cztery zostały ranne! Makabryczna środa w Tatrach

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Sowie dziecko wypadło z gniazda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE