Zderzenie tramwajów na ul. Klimeckiego w Krakowie. Policja wyjaśnia przyczynę [ZDJĘCIA]

2022-05-19 9:29
Zderzenie tramwajów na ul. Klimeckiego w Krakowie. Policja wyjaśnia przyczynę
Autor: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Po zderzeniu tramwajów w Krakowie poszkodowanych było 20 osób. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają życiu.

Wczoraj (18 maja) na ulicy Klimeckiego w Krakowie zderzyły się dwa tramwaje. W zdarzeniu zostało poszkodowanych aż 20 osób, spośród których 5 trafiło do szpitali. Na szczęście ich obrażenia nie zagrażają życiu. Służby do późnych godzin nocnych pracowały na miejscu kraksy. Policja wyjaśnia przyczynę groźnego wypadku.

Zderzenie tramwajów z Krakowie. 20 osób poszkodowanych, policja wyjaśnia przyczynę

W środę (18 maja) po południu na ulicy Klimeckiego w Krakowie zderzyły się dwa tramwajeW zdarzeniu ucierpiało aż 20 osób, spośród których 5 trafiło do szpitali. Bezpośrednio po kraksie, zakleszczony w kabinie był jeden z motorniczych. Z pułapki uwolnili go strażacy. Mimo, że wypadek wyglądał bardzo groźnie, jego skutki nie są na szczęście tragiczne. Obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu. Na miejscu zdarzenia przedstawiciele służb do późnych godzin nocnych pracowali nad zebraniem materiału, który pozwoli na ustalenie okoliczności kraksy. Z tego powodu trasa była zablokowana, a tramwaje kierowano na objazdy. MPK Kraków poinformowało, że od dzisiejszego (19 maja) poranka ruch odbywa się już w sposób niezakłócony

Przyczyna zderzenia tramwajów nie jest jeszcze znana. Nad jej wyjaśnieniem pracują zarówno policjanci, jak i inspektorzy MPK. Na chwilę obecną nie ma również żadnych decyzji dotyczących ewentualnych zatrzymań osób winnych doprowadzenia do kraksy. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Dwie osoby zginęły, cztery zostały ranne! Makabryczna środa w Tatrach

ZOBACZ: Poronin: Tragiczny skutek pożaru gniazda bocianów. W środku znajdowały się jaja [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?
Myśliwy usłyszał wyrok sądu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE