Makabryczne odkrycie za kościołem. W lesie znaleziono rozkładające zwłoki

i

Autor: Wojciech Stróżyk / Reporter & Stanislaw Bielski/Reporter Makabryczne odkrycie za kościołem. W lesie znaleziono rozkładające zwłoki

Czy to zaginiony 20-latek?

Makabryczne odkrycie pod Krakowem. W lesie za kościołem znaleziono rozkładające się zwłoki

2022-09-09 16:55

Makabryczne odkrycie w lesie za kościołem w miejscowości Przeginia pod Krakowem. Grzybiarze natknęli się na zwłoki człowieka w stanie zaawansowanego rozkładu. Czy to zaginiony 20-latek?

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę, 7 września. Grupa grzybiarzy przebywała w masywie leśnym za kościołem Najświętszego Zbawiciela w Przegini. Podczas zbierania grzybów natknęli się na ludzkie zwłoki, które – z nieoficjalnych na razie informacji - znajdowały się w stanie zaawansowanego rozkładu. Mogły tam leżeć nawet kilka miesięcy. Grzybiarze na miejsce wezwali służby – policja i prokurator pracowali na miejscu zdarzenia przez wiele godzin.

- Potwierdzam, że znaleziono szczątki człowieka. Nie możemy podać szczegółowych informacji – powiedziała Dziennikowi Polskiemu kom. Justyna Fil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Na razie śledczy nie ujawniają szczegółów tragicznego zdarzenia. Według mieszkańców, może chodzić o młodego mężczyznę pochodzącego z jednej z okolicznych wiosek, który zaginął pod koniec ubiegłego roku. Do tej pory bowiem nie wiadomo co się stało z 20-latkiem.

Uwiodła kochanka by go potem zabić wspólnie w mężem. ZOBACZ GALERIE PONIŻEJ.  

Sonda
Czy zgubiłeś się kiedyś w lesie?