Przepiękne kobiety powalczą o tytuł Miss Małopolski 2020. Mamy ZDJĘCIA KANDYDATEK!

2020-09-28 8:26 AC

O tym, że mieszkanki Małopolski są piękne, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego kandydatki do tegorocznego tytułu Miss Małopolski 2020 będą miały sporą konkurencję, o tytuł powalczy bowiem 30 finalistek. Gala finałowa odbędzie się w Krakowie już w najbliższy piątek, 2 października.

Miss Małopolski 2020: Gala finałowa

Podczas gali zaplanowanej na najbliższy piątek dowiemy się, kto wywalczył prestiżowy tytuł Miss Małopolski 2020. W konkursie bierze udział trzydzieści kandydatek z różnych części województwa małopolskiego. Dodatkowo spośród 16 kandydatek wybrana zostanie Miss Małopolski Nastolatek 2020.

Miss Małopolski 2020: Zobacz kandydatki

Nowa miss otrzyma koronę od Sylwii Rojek z Krakowa, ubiegłorocznej zwyciężczyni. W ubiegłym roku I wicemiss Małopolski została Natalia Radwan z Krakowa, a II wicemiss Małopolski - Wiktoria Mazur z Gosławic (pow. tarnowski). Z kolei koronę Miss Nastolatek Małopolski 2019 odebrała Anna Kaczówka z miejscowości Kuzie (pow. dąbrowski). I wicemiss została Faustyna Ligocka z Kaszowa, a II wicemiss Aisza Markiewicz z Chrzanowa.

Gala Finałowa Miss Małopolski 2020 została zaplanowana na godzinę 19. Na stronie internetowej organizatora można z kolei głosować na najpiękniejsze Małopolanki - trwa bowiem plebiscyt na Miss Internautów!

Konkurs Miss Małopolski to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym konkursem piękności w województwie małopolskim.

Zrobił Chrystusa z Rio de Janeiro za pomocą zapałek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE