Przepiękne kobiety powalczą o tytuł Miss Małopolski 2020. Mamy ZDJĘCIA KANDYDATEK!

2020-09-28 8:26

O tym, że mieszkanki Małopolski są piękne, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego kandydatki do tegorocznego tytułu Miss Małopolski 2020 będą miały sporą konkurencję, o tytuł powalczy bowiem 30 finalistek. Gala finałowa odbędzie się w Krakowie już w najbliższy piątek, 2 października.

Miss Małopolski 2020: Gala finałowa

Podczas gali zaplanowanej na najbliższy piątek dowiemy się, kto wywalczył prestiżowy tytuł Miss Małopolski 2020. W konkursie bierze udział trzydzieści kandydatek z różnych części województwa małopolskiego. Dodatkowo spośród 16 kandydatek wybrana zostanie Miss Małopolski Nastolatek 2020.

Miss Małopolski 2020: Zobacz kandydatki

Nowa miss otrzyma koronę od Sylwii Rojek z Krakowa, ubiegłorocznej zwyciężczyni. W ubiegłym roku I wicemiss Małopolski została Natalia Radwan z Krakowa, a II wicemiss Małopolski - Wiktoria Mazur z Gosławic (pow. tarnowski). Z kolei koronę Miss Nastolatek Małopolski 2019 odebrała Anna Kaczówka z miejscowości Kuzie (pow. dąbrowski). I wicemiss została Faustyna Ligocka z Kaszowa, a II wicemiss Aisza Markiewicz z Chrzanowa.

Gala Finałowa Miss Małopolski 2020 została zaplanowana na godzinę 19. Na stronie internetowej organizatora można z kolei głosować na najpiękniejsze Małopolanki - trwa bowiem plebiscyt na Miss Internautów!

Konkurs Miss Małopolski to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym konkursem piękności w województwie małopolskim.

Zrobił Chrystusa z Rio de Janeiro za pomocą zapałek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE