Przybysławice. 4-latek wjechał rowerkiem pod peugeota! Matka chłopca nie mogła nic zrobić

2021-05-13 23:01
Przybysławice. 4-latek wjechał rowerkiem pod peugeota! Matka chłopca nie mogła nic zrobić
Autor: SHUTTERSTOCK 4-latek wjechał pod osobowego peugeota w Przybysławicach w województwie małopolskim. Chłopczyk był na spacerze z mamą i poruszał się na rowerku biegowym wzdłuż prawej strony drogi, ale nagle skręcił w lewo, wprost pod nadjeżdżającego peugeota

4-latek wjechał pod osobowego peugeota w Przybysławicach w województwie małopolskim. Chłopczyk był na spacerze z mamą i poruszał się na rowerku biegowym wzdłuż prawej strony drogi, ale nagle skręcił w lewo, wprost pod nadjeżdżającego peugeota. Kierująca samochodem 42-latka próbowała go jeszcze wyminąć i zjechała do przydrożnego rowu, po czym uderzyła w przepust. Mimo to potrąciła chłopca.

Przybysławice. 4-latek wjechał rowerkiem pod peugeota! Matka chłopca nie mogła nic zrobić

Jak informuje polsatnews.pl, 4-letni chłopiec wjechał pod osobowego peugeota w Przybysławicach w województwie małopolskim. Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 18.30. Dziecko było na spacerze z mamą i poruszało się tuż przed nią wzdłuż prawej strony drogi na rowerku biegowym. Nagle 4-latek skręcił w lewo i wjechał tuż pod osobowego peugeota prowadzonego przez 42-latkę. Kobieta próbowała nie dopuścić do wypadku i zjechała do rowu, uderzając w betonowy przepust. Na próżno, bo i tak potrąciła chłopca.

- W wyniku zdarzenia chłopiec z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie - mówi polsatnews.pl Justyna Fil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Jak dodają mundurowi, kierująca peugeotem i matka 4-latka, który wjechał pod samochód, były trzeźwe.

Czytaj też: Malutka Hania założyła skrzydła anioła. Cała Polska trzymała za nią kciuki. 3-latka odeszła po cichu

Czytaj też: Małopolska zagrożona powodziami. IMGW: "Gwałtowne wzrosty stanów wody" [POMARAŃCZOWY ALERT]

Śmiertelny wypadek pod Krakowem. Ciężarówka uderzyła w filar wiaduktu

Na miejscu tragedii w Krupiej Wólce pod Warszawą płoną znicze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE