Ważne informacje

Remont Zakopianki. Prace na jezdni w kierunku Krakowa. Utrudnienia dla kierowców

2023-09-21 7:53

W czwartek, 21 września rozpocznie się remont fragmentu Zakopianki w Głogoczowie. Prace będą prowadzone na jezdni prowadzącej w kierunku Krakowa. GDDKiA ostrzega kierowców przed utrudnieniami. Nocami z użytkowania wyłączany będzie jeden pas ruchu, a dodatkowo będzie obowiązywać ograniczenie prędkości. Prace potrwają do 29 września.

Remont Zakopianki. Wymienią nawierzchnię na pasie do Krakowa

W czwartek, 21 września w Głogoczowie rozpoczyna się remont fragmentu Zakopianki. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że prace będą prowadzone na odcinku o długości 0,5 km. Mają one polegać na ściągnięciu wierzchniej warstwy asfaltu, nałożeniu nowej warstwy oraz namalowaniu znaków poziomych. Nawierzchnia będzie remontowana wieczorem i nocą (od godz. 20.00 do 6.00).

Utrudnienia dla kierowców. W nocy jazda tylko jednym pasem 

W związku z remontem Zakopianki wystąpią utrudnienia. GDDKiA informuje, że w nocy kierowcy będą mogli jechać tylko jednym pasem. Drugi pas będzie udostępniany dla ruchu w trakcie dnia. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 60 km/h. Prace potrwają do piątku, 29 września.

Nie chcą sprzedać domów pod budowę CPK. Strażacy wzniecali pożary w ich wsi
Sonda
W jakim stanie są drogi w Polsce?