Robili to na klatce schodowej! Sąsiadkę zaalarmowały odgłosy. Kobieta spojrzała i osłupiała

i

Autor: RobinHiggins/cc0/pixabay Kobieta przyłapała parę uprawiającą seks na klatce schodowej wieżowca / zdjęcie ilustracyjne.

Nie mogli się powstrzymać

Robili to na klatce schodowej! Sąsiadkę zaalarmowały odgłosy. Kobieta spojrzała i osłupiała

2023-11-29 10:49

W jednym z wieżowców w Nowej Hucie kobieta przyłapała parę na... przesadnym okazywaniu sobie uczuć. Mieszkankę bloku zaalarmowały charakterystyczne odgłosy dobiegające z półpiętra. Otworzyła więc drzwi swojego mieszkania i osłupiała na widok scen dziejących się na jej oczach. Kobieta wezwała straż miejską, która na kochanków nałożyła mandaty karne.

Kraków. Robili to na klatce schodowej, przyłapała ich sąsiadka. Zadzwoniła po straż miejską

Wolna miłość w domach z betonu jednak istnieje! Udowodniła to para kochanków, która zdecydowanie zbyt mocno okazywała sobie miłość na klatce schodowej wieżowca w Nowej HucieRobili to na tyle głośno, że charakterystyczne dźwięki zaalarmowały jedną z mieszkanek bloku. Kobieta otworzyła drzwi swojego mieszkania i osłupiała. Na półpiętrze zobaczyła mężczyznę i jego partnerkę mocno zaangażowanych w czynności prokreacyjne. Mieszkanka bloku zadzwoniła na straż miejską.

Uchyliła drzwi, rzuciła okiem na półpiętro i … osłupiała. Zobaczyła bowiem kobietę i mężczyznę, którzy z zapamiętaniem wykonywali wyrafinowane ćwiczenia gimnastyczne z użyciem schodów. Ponieważ jak na dłoni było widać, że nie o sport tu chodzi, postanowiła zadzwonić na 986 - relacjonuje krakowska straż miejska.

Para kochanków ukarana mandatami

Chwile przyjemności dla pary kochanków zakończyły się bolesnym zetknięciem z rzeczywistością. Mundurowi zakończyli ich igraszki i ukarali za nieobyczajny wybryk. Kobieta oraz mężczyzna otrzymali mandaty karne i będą musieli zapłacić za swoje ekstrawaganckie zachowanie.

Sonda
Seks w miejscu publicznym to dobry pomysł?
Para z Holandii prosi o azyl w Polsce. Boją sie o życie córeczki