Samochód całkowicie ZMIAŻDŻONY przez pociąg! Groza w Małopolsce [ZDJĘCIA]

2020-02-13 9:53 AC

Chwile grozy na torach w Niedźwiedziu w Małopolsce. Samochód osobowy wjechał na tory, a chwilę później został zmieciony z przejazdu kolejowego przez nadjeżdżający pociąg. Kierowca zdążył uciec i tym sposobem najprawdopodobniej uniknął śmierci.

Do zdarzenia doszło w środę, 12 lutego około godziny 20:45 na linii kolejowej między Krakowem a Sędziszowem. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca samochodu osobowego wypadł z drogi i znalazł się na przejeździe kolejowym. Kilka chwil później pojazd został zmiażdżóny przez nadjeżdżający pociąg.

Justyna Fil, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krakowie potwierdza w rozmowie z Super Expressem, że doszło do kolizji.

- Rzeczywiście było takie zdarzenie. Kierujący toyotą nie zachował należytej ostrożności na łuku drogi i znalazł się na przejeździe kolejowym. Mężczyzna zdążył wyjść z pojazdu zanim pociąg uderzył w samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dlatego zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - przekazuje Fil.

Samochód został całkowicie zmiażdżony. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu pociągów, a skłądy notowały nawet półtoragodzinne opóźnienia.

Kraków: Jesteś świadkiem wypadku?
Autor: