Łuczyce: pociąg potrącił kobietę

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Łuczyce: pociąg potrącił kobietę

Śmierć pod kołami pociągu w Małopolsce. Utrudnienia w ruchu

2022-07-04 17:02

Śmiertelny wypadek na torach w Małopolsce. Do zdarzenia doszło na torach kolejowych w miejscowości Łuczyce, gdzie kobieta wtargnęła pod pociąg jadący w kierunku Krakowa. Występują utrudnienia w ruchu, a dla podróżujących składem pasażerów organizowana jest komunikacja zastępcza.

Na miejscu pracują służby ratownicze i policja. Do tragedii doszło w poniedziałek (4 lipca). - O godz. 15:20 - poza przejściami - pod pociąg relacji Ostrowiec Świętokrzyski - Kraków Główny wtargnęła osoba postronna, która zginęła na miejscu. Stało się to na trasie Warszawa - Kraków, między Zastowem a Niedźwiedziem - poinformowała PAP w poniedziałek Dorota Szalacha z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Po zdarzeniu w ruchu kolejowym występują utrudnienia. Organizowana jest też komunikacja zastępcza dla pasażerów. Intercity organizuje też jazdę zmienioną trasą linią Katowice - Kraków przez Jaworzno Szczakowa.

Policjanci proszą, aby zachować szczególne bezpieczeństwo w pobliżu torów kolejowych, zarówno w miejscach strzeżonych, jak i niestrzeżonych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dobczyce. Policyjny pościg za młodym Ukraińcem. Nie miał prawa kierować motocyklem [WIDEO]

Łuczyce: pociąg potrącił kobietę. Zobacz zdjęcia

Sonda
Nie boisz się podróżować pociągiem?
Łuczyce. Kobieta wpadła pod pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE