Sprzedaj swoje auto szybko i z uśmiechem! Już w 20 miastach w Polsce!

2022-05-14 7:39

Chcesz sprzedać swoje auto szybko i w dobrej cenie? tanieautka.pl to największa sieć autokomisów w Polsce i ma ofertę specjalnie dla Ciebie! Wystaw na sprzedaż swoje auto w jednym z autokomisów. Firma działa już w 20 miastach w Polsce między innymi we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. To pierwszy taki koncept w branży motoryzacyjnej!

Chcesz sprzedać auto? Największa sieć autokomisów w Polsce czeka właśnie na Ciebie! Ogólnodostępny portal ogłoszeniowy tanieautka.pl pomoże Ci w zrealizowaniu swoich planów. Kupują, zamieniają i biorą "w komis", a do tego mogą się poszczycić niezwykłą skutecznością na rynku. 100% gwarancji sprzedaży w 72h! Tysiące aut miesięcznie trafiają do nowych właścicieli właśnie dzięki nim! tanieautka.pl to pierwszy taki koncept w branży motoryzacyjnej, który działa już w 20 miastach i ośmiu województwach!

Tu dostaniesz za swoje cztery kółka więcej niż w innym skupie! Auta sprzedawane są również poniżej cen rynkowych. 

Sprzedajesz więcej niż jeden samochód? Czeka na ciebie możliwość otwarcia autokomisu pod logiem tanieautka.pl! Do pobrania jest także darmowa aplikacja tanieautka.pl na urządzenia mobilne!

Dlaczego warto?

  • To firma, która odbiega od stereotypowych handlarzy podejściem do klienta,
  • Zawsze zostaniesz przywitany uśmiechem,
  • Chcesz negocjować? Świetnie trafiłeś!

Więcej informacji znajdziecie również na stronie tanieautka.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE