Sześcioraczki z Tylmanowej mają trzy latka! Tak dziś wyglądają [ZDJĘCIA]

2022-05-22 18:14
Trzecie urodziny 6-raczków
Autor: Reprodukcja Łukasz Gągulski/Super Express Trzecie urodziny 6-raczków

Sześcioraczki z Tylmanowej to uśmiechnięte, radosne maluchy. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela już w dniu swojego przyjścia na świat sprawili rodzicom i lekarzom wielką niespodziankę. Nikt nie spodziewał się, że maluszków jest sześcioro, nie pięcioro. Teraz dzieci kończą trzy latka. Zobacz, jak dziś wyglądają.

Sześcioraczki z Tylmanowej mają już trzy latka!

Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela z Tylmanowej w gminie Ochotnica Dolna urodziły się 20 maja 2019 roku. Informacja o ich narodzinach szybko obiegła Polskę i była niespodzianką nie tylko dla rodziców ale także dla zespołu lekarzy Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który przyjmował niezwykły poród. Medycy spodziewali się bowiem piątki niemowląt. Podczas porodu okazało się, że na świat przyjdzie sześcioro dzieci.

Zobacz koniecznie: Andrzej Duda pamiętał o sześcioraczkach z Tylmanowej! Poszły buziaki [ZDJĘCIA]

Sześcioraczki mieszkają w Tylmanowej w Pieninach, mają także starszego brata Oliwiera. Wg statystyk taka ciąża zdarza się niezwykle rzadko, bowiem raz na 4,7 mld ciąż. Dzieci urodziły się w 29 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Największe z nich ważyło 1,3 kilograma, a najmniejsze 800 gramów. Życzymy niezwykłym sześcioraczkom z Małopolski i ich rodzinie wszystkiego najlepszego.

Sprawdź: Rodzice sześcioraczków z Krakowa dostali auto od premiera

A jak dziś wyglądają sześcioraczki z Tylmanowej? Zobacz poniżej. Zajrzyj także do naszej galerii zdjęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE