Szokujące zdarzenie w Krakowie. Mężczyzna wysiadł z samochodu i... skoczył do Wisły [ZDJĘCIA]

2019-06-10 18:36

Do szokującego zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 16 na moście Powstańców Śląskich. Kierowca samochodu osobowego zatrzymał pojazd na torowisku i wskoczył do Wisły. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

Zdarzenie miało miejsce chwilę przed godziną 16, a jako pierwsi dotarli do niego reporterzy ESKA INFO Kraków. Mężczyzna w średnim wieku jechał samochodem osobowym marki Volkswagen na niemieckich numerach rejestracyjnych w kierunku Placu Bohaterów Getta. W pewnym momencie zatrzymał samochód na torowisku, włączył światła awaryjne i wskoczył do Wisły. 

Zobacz też >>> Budowa zakopianki. Te zdjęcia zrobią na Tobie ogromne wrażenie!

Na miejsce udało się kilka zastępów straży pożarnej, policjanci z Komisariatu Wodnego oraz pogotowie ratunkowe. Do mężczyzny podpłynęli też kajakarze, który w czasie tego szokującego zdarzenia pływali po Wiśle. Funkcjonariuszom udało się wyłowić topielca, który po udzieleniu pomocy medycznej został przetransportowany do jednego z krakowskich szpitali przez pogotowie ratunkowe. 

Przez kilkanaście minut zablokowany był ruch tramwajowy w kierunku Placu Bohaterów Getta, został on jednak udrożniony przez mieszkańca, który przeparkował samochód w bezpieczne miejsce. 

Przyczyny tego zdarzenia bada policja. 

Zobacz koniecznie: 

>>> Szokująca tragedia na Dworcu Głównym. Mężczyzna wpadł pod pociąg

>>> Tragedia w Kryspinowie, utonął mężczyzna

>>> Gigantyczne, afrykańskie kleszcze zmierzają do Polski. Są bardzo groźne!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE