Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem w Małopolsce. W kraju ponad 250 zachorowań

2020-03-18 14:22

W środę kilka minut po godzinie 14 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. Wśród nowych zarażonych jest jeden przypadek z województwa małopolskiego. Łącznie liczba zakażonych wzrosła w Polsce do 251, pięć osób zmarło.

Mamy 5 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 2 osób z woj. podkarpackiego i po 1 osobie z woj. lubuskiego, małopolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób, które zostały zakażone koronawirusem: 251. Pięć osób zmarło - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Koronawirus. Sześć przypadków zakażenia w Krakowie

- Mamy szósty potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem. Tym razem chodzi o mężczyznę w sile wieku. Przebywał w kwarantannie domowej. Będzie hospitalizowany w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest stabilny - poinformowało biuro prasowe Wojewody Małopolskiego. 

Przeczytaj także: Jak można zarazić się koronawirusem z Chin?

We wtorek, 17 marca w województwie małopolskim potwierdzono trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Wszyscy pacjenci trafili do Szpitala Uniwersyteckiego i są w stanie stabilnym. Wszyscy zakażeni w Małopolsce to mężczyźni.

Koronawirus w Krakowie. Czytaj najnowsze informacje:

Koronawirus spustoszył Nowy Sącz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany