Szukasz dobrej pracy za uczciwe wynagrodzenie? Zarabiaj nawet 600 zł dziennie!

2019-09-19 7:30 Artykuł Sponsorowany
Szukasz dobrej pracy za uczciwe wynagrodzenie?
Autor: MAX BAU

Wyższe zarobki, perspektywa dalszego rozwoju i wyższy standard życia - to główne przyczyny emigracji zarobkowej. Dlaczego warto wyjechać i gdzie szukać pracy? Odpowiedź jest prostsza niż Ci się wydaje!

Pieniądze wciąż są najsilniejszym argumentem, który często decyduje o tym, gdzie i na jakich zasadach chcemy pracować. Niejednokrotnie bywa tak, że specjaliści otrzymają w Polsce nawet trzykrotnie niższe wynagrodzenie za pracę, aniżeli w Niemczech lub Wielkiej Brytanii. 

To właśnie dlatego ponad 2,5 miliona Polaków zdecydowało się na pracę za granicą. Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego, niekwestionowanym liderem pozostaje Wielka Brytania oraz Niemcy. Jeżeli dojdzie do Brexitu, czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, na pozycję lidera mogą wysunąć się Niemcy, a tamtejszy rynek jeszcze bardziej otworzy się na pracowników z Polski.

Szukasz dobrej pracy za uczciwe wynagrodzenie?
Autor: MAX BAU

Stabilna i dobrze płatna praca

Dobrze płatne zlecenia, wysoka jakość pracy, profesjonalizm oraz szerokie wsparcie dla pracowników - to warunki, jakie oferuje MAX BAU. To uznana firma budowlana z 10-letnim doświadczeniem, której głównym obszarem działania są roboty brukarskie, wodno-kanalizacyjne, sieci kablowe, światłowodowe oraz ciepłociągi.

MAX BAU to największa polska firma w branży wodno-kanalizacyjnej, która działa na terenie Niemiec. Obecnie zatrudnia ponad 250 fachowców, którzy mogą liczyć na dobrą pracę za godziwe wynagrodzenie. Solidność, niezawodność, elastyczność i innowacyjne podejście do zleceń to główne atuty, którymi może pochwalić się MAX BAU. 

MAX BAU
Autor: materiały partnera

Praca także dla Ciebie

Jesteś fachowcem i szukasz dobrej pracy za uczciwe wynagrodzenie? Twój poprzedni pracodawca Cię nie docenia i chcesz godnie zarabiać? Firma MAX BAU oferuje pracę w Niemczech i w Polsce dla:

  • brygadzistów i monterów zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych
  • operatorów koparek
  • brukarzy
  • kierowców z prawem jazdy kategorii C
Zarabiaj nawet 600 zł dziennie!
Autor: MAX BAU

- Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych projektów, ale również o satysfakcję i zadowolenie naszych pracowników. Zależy nam na naszych pracownikach i ich rodzinach. Pomagamy w uzyskaniu zasiłków rodzinnych w Niemczech, dopłaty do świadczeń Kindergeld - przekonuje specjalista z działu HR firmy MAX BAU.

Na co mogą liczyć profesjonaliści na rynku budowlanym?

  • na dobrą pracę za godne pieniądze wynagrodzenie 10-15 EURO za godzinę
  • na życzliwe traktowanie i uczciwe zasady
  • na wsparcie pracodawcy w kwestiach takich jak transport, lokum czy dodatki
  • fachową obsługę i pomoc ze strony pracowników biurowych

Znasz kogoś, kto szuka pracy?

Możesz polecić taką osobę i odebrać premię w wysokości 100 euro! Za polecenie pracownika, którego przyjmiemy po okresie próbnym, otrzymasz 100 euro w gotówce - do odbioru w biurze firmy w Opolu, lub pocztą.

Poleć znajomego lub członka rodziny albo sam złóż CV na adres: kadry@maxbau.eu

MAX BAU
ul. Wrocławska 62
45-701 Opole
tel. 516 106 516
www.maxbau.eu

Artykuł Sponsorowany