Takiej imprezy jeszcze nie było! Wyjątkowe party w niezwykłym miejscu

2020-02-14 11:06 Artykuł Sponsorowany
Takiej imprezy jeszcze nie było! Wyjątkowe party w niezwykłym miejscu
Autor: materiały prasowe

O takim pożegnaniu karnawału może pomarzyć niejeden z nas. Marzenia można jednak spełnić i wybrać się na wyjątkowe pool party, które odbędzie się w największych Termach w Polsce! Już 22 lutego w Chochołowie zimową atmosferę podgrzeje znany i lubiany DJ C-BOOL.

Niesamowite pool party

Karnawał zbliża się ku końcowi, czas więc na ostatnie niezapomniane imprezy. Nie masz pomysłu na zakończenie karnawału? Przyjedź na Podhale i przekonaj się, że warto.

Już w sobotę, 22 lutego w Chochołowskich Termach odbędzie się wyjątkowe pool party, na którym zagra C-BOOL. To człowiek, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest jednym z najpopularniejszych reprezentantów polskiej muzyki klubowej.

Pool party w Chochołowskich Termach
Autor: materiały partnera

DJ, producent, właściciel wytwórni C-Wave Records i megagwiazda! Twórca takich hitów jak Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy Wonderland odwiedzi Podhale, a konkretniej... Chochołowskie Termy! Support zagra niezastąpione i znane już z epickich imprez Vivoo. Nie może Cię tam zabraknąć!

W programie oprócz koncertu także niesamowite efekty specjalne, wyrzutnie ognia i CO2, a to wszystko na basenie zewnętrznym na poziomie -1. Śpiesz się, ilość miejsc jest ograniczona. Bilety można kupić na oficjalnej stronie internetowej Chochołowskich Term.

Chochołowskie Termy
Autor: materiały partnera

Chochołowskie Termy

To największy kompleks basenów termalnych w Polsce. Powierzchnia lustra wody prawie to 3 tysiące metrów kwadratowych, na co składa się aż 30 niecek basenowych wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. To miejsce, w którym na pewno nie będziesz się nudził!

Chochołowskie Termy to między innymi:

- Idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Najmłodsi Goście mają do swojej dyspozycji wewnętrzne i zewnętrze place zabaw,
- Największe na Podhalu Saunarium z imponującą, przeszkloną sauną widokową, w której Mistrzowie Świata Aufguss WM wykonują seanse naparzania,
- SPA, którego filozofią jest powrót do natury oraz czerpanie z dobrodziejstw okolicznej flory,
- Centrum Sportu, w którym zrealizujesz każdy, nawet najbardziej ambitny cel treningowy,
- Restauracja Chochołowska z tradycyjnymi smakami Podhala w nowoczesnym wydaniu.

Chochołowskie Termy
Autor: materiały partnera

Nie czekaj i przekonaj się sam!

Chochołowskie Termy Sp. z o. o.
Chochołów 400
34-513 Chochołów
chocholowskietermy.pl

Artykuł Sponsorowany