Tragedia pod Krakowem! Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kombajn

i

Autor: WalterBieck/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wypadek podczas prac polowych

Tragedia pod Krakowem! Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kombajn

2022-08-05 20:37

Tragedia podczas prac polowych! W piątek, 5 sierpnia w Damicach pod Krakowem zginął mężczyzna prowadzący kombajn. Prawdopodobnie stracił on panowanie nad pojazdem, co skutkowało przewróceniem się maszyny i przygnieceniem poszkodowanego. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

Tragedia pod Krakowem. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kombajn

Wieczorem w piątek, 5 sierpnia w Damicach pod Krakowem zginął 41-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego przygnieciony przez kombajn. Jak przekazała nam podkom. Barbara Szczerba z zespołu prasowego KWP Kraków, do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godz. 19.00. Na drodze dojazdowej do pól, kierowca stracił panowanie nad maszyną, która przewróciła się i przygniotła 41-latka. Poszkodowany był reanimowany, niestety ratownikom nie udało się uratować jego życia. Policja nie ma informacji, by w tym zdarzeniu uczestniczyły inne osoby.

Na miejscu ciągle trwają czynności prowadzone przez śledczych. Okoliczności śmiertelnego wypadku pod Krakowem będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania. 

PRZECZYTAJ: Dramatyczny wypadek w Muzeum Auschwitz-Birkenau. Doznał udaru mózgu podczas zwiedzania

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE