Trzebinia: Uczestniczył w szokującym wypadku na A4 i... odjechał! Pilny apel policji

2020-09-22 12:00 Amadeusz Calik
Trzebinia: Uczestniczył w szokującym wypadku na A4 i... odjechał! Pilny apel policji
Autor: SKRAP zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z małopolskiej Trzebini poszukują kierowcy czarnego Audi Q5. Pojazd brał udział w poważnym wypadku na autostradzie A4, w wyniku którego ranne zostały cztery osoby. Kierowca auta nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Krakowa. 

Do wypadku doszło w czwartek (10 września) około godziny 17:50 na autostradzie A4 na wysokości Piły Kościeliskiej. Uczestniczyły w nim dwa pojazdy: Toyota Celica koloru czerwonego oraz Audi Q5 koloru czarnego. 

- W wyniku wypadku samochód m-ki Toyota wielokrotnie dachował. Kierujący samochodem m-ki Audi Q5 odjechał w kierunku Krakowa nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy poszkodowanym - informuje Katarzyna Dąbkowska z chrzanowskiej policji. 

Ranne zostały cztery osoby - trzy kobiety oraz mężczyzna w wieku od 20 do 26 lat. Poszkodowani mieszkańcy Śląska trafili do szpitala. Komisariat Policji w Trzebini zwrócił się z apelem do świadków zdarzenia o kontakt telefoniczny (tel. 47 832 43 00) lub e-mailowy (kp.trzebinia@chrzanow.policja.gov.pl). Pomóc mogą też ewentualne nagrania z zarejestrowanym momentem wypadku. 

Weronika zginęła na zakręcie śmierci